منو1
Untitled
برنامه های هفته اول دی ممسنی

برنامه های هفته اول دی ممسنی

برنامه های هفته اول دی ممسنی

برنامه های هفته اول دی ممسنی

برنامه های هفته اول دی ممسنی
1397/10/13 پنجشنبه در هفته اول دی ماه برگزار شد؛ نشست های با موضوع نوسوادی و عفاف و حجاب در شهرستان ممسنی برنامه های فرهنگی متنوع در هفته اول دی ماه همزمان با هفته نهضت سوادآموزی و روز ایمنی در برابر زلزله به میزبانی کتابخانه های عمومی شهرستان ممسنی اجرا شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ممسنی، به مناسبت هفته سوادآموزی کتابخانه عمومی استاد شهید مطهری شهر نورآباد نشست کتابخوان نوسوادان را برگزار کرد. در این نشست پنج نفر از نوسوادان طرح تحکیم به معرفی کتاب پرداختند؛ آفتاب رنجبر فهلیانی، سیده سعیده حسینی، مریم زارعی، زیبا حسین زاده و زینت غفوری خواه، کتابخوان های این دیدار بودند که به ترتیب کتاب های «قصه های تصویری از جوامع الحکایات» به روایت حسین فتاحی، «عارف و نانوا» به روایت مژگان شیخی، «شکر گزاری» اثر مایکلین ماندی، «پر» نوشته چائو ون شوان و «عصر طلایی دایناسورها» اثر عرفان خسروی را معرفی کردند.

در اولین هفته فصل زمستان، همچنین مراسم اختتامیه جشنواره رضوی به همراه اهدای جوایز به برندگان کتابخانه عمومی استاد شهید مطهری در این دوره برگزار شد.

افزون بر این، برپایی نشست عفاف و حجاب با حضور تعدادی از مادران عضو کتابخانه و خواهران بسیجی با موضوع راهکارهایی گسترش فرهنگ عفاف و حجاب و چالش های موجود در این حوزه، «معرفی کتاب آمادگی در برابر زلزله» از حسین دانشفر به مناسبت روز ایمنی در برابر زلزله و بلایای غیر طبیعی، جلسه انجمن ادبی با حضور ادب دوستان و پیشکسوتان شعر و ادب با موضوع سیر مطالعاتی «حافظ خوانی و نقد و بررسی»، جمع خوانی کتاب «ستاره های آسمان نماز» اثر مرضیه غفار در بخش کودک و نشست قصه گویی و بلند خوانی کتاب نیز از دیگر برنامه های این هفته کتابخانه استاد شهید ممسنی بود.

در همین راستا مسابقه «خلاصه بهترین کتابی که خوانده اید» در بخش کودک و نوجوان کتابخانه عمومی میرزا امان الله طباطبایی فهلیان برگزار شد که خلاصه نویسی کتاب ها و تهیه روزنامه دیواری و اهدای هدیه به شرکت کنندگان از جمله برنامه های این مسابقه بود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 370