منو1
Untitled
خدمات دهی کتابخانه مشارکتی فسا
1397/10/15 شنبه با ایجاد کتابخانه در بخش قرآنی زندان فسا؛ خدمات دهی کتابخانه مشارکتی زندان فسا توسعه می یابد رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا از برنامه ریزی برای ایجاد کتابخانه در بخش قرآنی زندان فسا و توسعه کتابخانه مشارکتی زندان خبر داد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا، محمدحسین فیروزی با اشاره به اینکه با افتتاح کتابخانه در بخش قرآنی زندان فسا، بخش دیگری به کتابخانه مشارکتی زندان فسا اضافه می شود، عنوان کرد: بیش از پنج سال از فعالیت کتابخانه مشارکتی زندان فسا در بند اصلی می گذرد که با استقبال خوبی روبرو شده است و امروز این نیاز افزایش یافته که برای رفع آن ضمن بازدید از کتابخانه زندان تصمیمات جدید اتخاذ شده است.

وی در ادامه اظهار داشت: با تشکیل جلسه با مدیریت جدید زندان فسا و اعلام آمادگی در جهت رفع نیازهای تجهیزاتی، امید است در آینده نزدیک با همکاری و مساعدت رئیس دادگستری و دادستان، کتابخانه بند قرآن زندان فسا تجهیز و راه اندازی شود که بخش زیادی از نیازهای جاری را تأمین می کند.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا همچنین گفت: گذراندن اوقات با کتاب و کتابخانه و میل به کتابخوانی در میان مددجویان زندان فسا افزایش فراوانی داشته است. در تلاشیم با برگزاری کلاس های مهارت مطالعه و موفقیت، مسابقات کتابخوانی و نشست های کتابخوان به رفع مشکلات کمک کنیم.

فیروزی در پایان اظهار داشت: با مساعدت مسئولین و تلاش مدیریت زندان تا پایان سال جاری کتابخانه جدید در بند قرآن با امکانات و تجهیزات مناسب راه اندازی می گردد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 494