منو1
Untitled
زنگ پرورشی کتابخانه زرین دشت
1397/10/19 چهارشنبه پیوند دانش آموزان با کتابخانه در زرین دشت فارس؛ دانش آموزان شهرپیر کلاس درسی خود را در کتابخانه برپا کردند زنگ پرورشی دانش آموزان مدرسه غیرانتفاعی نگارش در کتابخانه عمومی امام حسین(ع) شهرپیر برگزار شد.

به گزارش اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان زرين دشت، مسئول کتابخانه عمومی امام حسین (ع) شهر پیر زرین دشت با اعلام این خبر گفت:  با هدف پیوند هرچه بیشتر دانش آموزان با کتاب و کتابخوانی، نهادینه کردن فرهنگ کتابخوانی و پر کردن اوقات فراغت کودکان، دانش آموزان دبستان نگارش شهر شهرپیر از کتابخانه عمومی امام حسین(ع) بازدید کردند.

حکیمه پسندیده خو عنوان کرد: در این بازدید ابتدا در مورد نحوه عضویت در کتابخانه برای دانش آموزان پایه دوم و ششم توضیحاتی داده شد و دانش آموزان از قسمت های مختلف کتابخانه بازدید کردند.

وی با بیان اینکه در این بازدید همچنین چند کتاب خواندنی به دانش آموزان معرفی شد، اضافه کرد:  دانش ‌آموزان پس از آشنایی با بخش مرجع با حضور در سالن مطالعه ، به دلخواه از بین کتاب ‌های مرجع  کتابی را انتخاب کرده و پس از مطالعه، چند نفر از آن ها تفاوت های لغت نامه و دایره المعارف را برای دوستان خود بیان کردند.

به گفته حکیمه پسندیده خو، کتابخانه عمومی امام حسین (ع) در روزهای مختلف هفته، با میزبانی از دانش آموزان، زمینه برگزاری کلاس های پرورشی مدارس را در محیط کتابخانه فراهم می آورد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 538