اخبار شهرستان‌ها
1401/11/30 یکشنبه
همزمان با برگزاری جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان سروستان انجام شد؛
افتتاح نمایشگاه نقاشی و نمایشگاه روزنامه های سال ۵۷ در کتابخانه عمومی علامه طباطبایی سروستان
نمایشگاه نقاشی هنرجویان کلاسهای نقاشی و طراحی در ادامه برنامه های دهه فجر در سروستان افتتاح شد .
به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سروستان؛ صبح دوشنبه ۱۷ بهمن ماه جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان سروستان به ریاست قاسم فریدیان و با حضور اعضای انجمن در محل کتابخانه عمومی علامه طباطبایی برگزار شد .
در  این نشست، قاسم فریدیان، رییس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سروستان، ضمن تبریک دهه فجر، و تقدیر از برگزار کنندگان نمایشگاه نقاشی تاکید کرد: امروز اولین جبهه تلاش مدیران باید در حوزه فرهنگی باشد و در این مسیر کتابخانه ها با گستردگی خدماتی که ارائه می دهند، در خط مقدم هستند.
راحله شبان ، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سروستان، به برنامه های دهه فجر کتابخانه های شهرستان از جمله :  عضویت رایگان در کتابخانه های شهرستان از ۱۲ تا ۲۲ بهمن،برگزاری مسابقه کاردستی پرچم، و مسابقه کتابخوانی ایران ۲۰، برپایی میز کتاب انقلاب و نمایشگاه روزنامه های سال ۵۷ اشاره نمود.
در این جلسه با درخواست اعضای انجمن کتابخانه و انجمن خیرین کتابخانه ساز مقرر شد شهرداری در فضا سازی و شاداب سازی کتابخانه عمومی همکاری نماید
در پایان جلسه طرح سفیر کتاب در شهرستان سروستان رونمایی شد که در این طرح  بسته های کتاب  تهیه شده توسط اداره کتابخانه های عمومی، و با همکاری اداره آموزش و پرورش و انتشارات بین المللی ماهواره  به مدارس روستایی ارسال می شود .
 
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.