اخبار شهرستان‌ها
1401/10/19 دوشنبه
به یاد سردار شهید سلیمانی؛
برگزاری برنامه جان فدا در کتابخانه عمومی شهدای جنت‌شهر داراب
همزمان با گرامی‌داشت سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی، ویژه برنامه‌های فرهنگی، هنری و ادبی در کتابخانه عمومی شهدای جنت‌شهر داراب برگزار گردید.
به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی داراب، همزمان با گرامی‌داشت سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی، ویژه برنامه های فرهنگی، هنری و ادبی در کتابخانه عمومی شهدای جنت شهر  برگزار گردید.
احمدرضا رنجبر مسئول کتابخانه عمومی شهدا عنوان کرد: کودکان و نوجوانان با شرکت در مسابقه نقاشی «جان فدا» یاد و خاطره این شهید بزرگوار را گرامی داشتند . همچنین اعضای کتابخانه با شرکت در مسابقه  نویسندگی با موضوع «سردار دلها» دلنوشته های خود را به این شهید تقدیم کردند .
وی ادامه داد: برگزاری محفل ادبی و جمع خوانی دو کتاب «عمو قاسم» و «سرباز نامه» از جمله  برنامه‌های گرامیداشت این ایام بود . همچنین کتابخانه با برگزاری نمایشگاه عکس و پوستر دهه استقامت و بصیرت را گرامی داشت .
 
گفتنی است؛ عبدالحمید نیکبخت بخشدار بخش جنت و نورالدین ارجمند شهردار جنت شهر و رضا نوروزی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید چمران جنت شهر، ضمن بازدید از کتابخانه با حضور در جمع شرکت‌کنندگان در مسابقه نقاشی و دلنوشته های سردار جوایزی برای این مسابقه در نظر گرفتند.
 
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.