اخبار شهرستان‌ها
1401/10/26 دوشنبه
به منظور بررسی روند ساخت و پیشرفت پروژه،
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس از کتابخانه مرکزی لار بازدید کرد
احمدعلی افکاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس همراه با داریوش دهقان فرماندار ویژه لارستان از پروژه کتابخانه مرکزی لار بازدید به عمل آوردند.
به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان لارستان، روز پنجشنبه 22 دی‌ماه، احمدعلی افکاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، به همراه داریوش دهقان فرماندار ویژه لارستان از پروژه کتابخانه مرکزی بازدید به عمل آوردند.
در این بازدید افکاری ضمن بررسی پیشرفت پروژه از کم‌کاری و معلق ماندن پروژه گله مند شده و ضمن تماس با مدیر کل مسکن و شهرسازی لارستان از کندی کار و عدم پیشرفت پروژه پیشرفت پروژه انتقاد نمود.
حسن شبانی مدیر کل مسکن و شهرسازی لارستان اعلام کرد: با مشاور پیمانکار پروژه قرارداد بسته شده و از چند روز آینده ادامه ساخت پروژه انجام خواهد شد.
 همچنین محمد معتمدیان رئیس اداره کتابخانه های عمومی لارستان در خصوص تخصیص مبلغ ۵۰0 میلیون تومان اعتبار در اختیار نماینده به پروژه کتابخانه مرکزی لارستان از معاون برنامه و بودجه استانداری تقاضای پیگیری نمود که وی اذعان داشت ظرف مدت چند روز آینده نتیجه را در خصوص جذب اعتبار مذکور به فرمانداری شهرستان اعلام خواهد کرد .
همچنین معتمدیان به شروع محوطه‌سازی کتابخانه مرکزی با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان که توسط خیر تامین گردیده اشاره نمود و گفت: مبلغ مذکور تنها بخشی از مساحت هزارمترمربعی محوطه سازی را تامین نموده است که با مساعدت مالی معاونت برنامه و بودجه استان تا پایان سال جاری محوطه سازی به طور کامل به اتمام خواهد رسید.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.