انتصاب
1401/12/2 سه‌شنبه
طی حکمی از سوی دبیرکل نهاد صورت گرفت؛
انتصاب سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس
مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور طی حکمی محمدحسین فیروزی را به عنوان سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه های عمومی استان فارس منصوب کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، متن حکم دبیرکل نهاد به این شرح است:
 
جناب آقای محمدحسین فیروزی
 
با سلام
 
نظر به تعهد و سوابق جناب‌عالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی و دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان فارس» تعیین می‌شوید.
لازم است از زحمات جناب آقای دکتر روح‌الله منوچهری در مدت تصدی مسئولیت آن اداره‌کل تشکر نماید.
بی‌گمان، رسالت دینی، انقلابی و ملی همۀ مدیران فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی، حفظ پویایی و پایایی آرمان‌ها و نگهبانی هوشیارانه و عالمانه از آنهاست. انجام این وظیفۀ خطیر و دلپذیر، که به‌ویژه در نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در قامت یک واجب فرهنگی جلوه‌گر است.
امید است در سایه توجهات ذات باری تعالی و بهره مندی از همکاری و همدلی با مقامات استان، اعضای محترم انجمن ها و همکاران گرامی در تحقق اهداف و سیاست های توسعه کمی و کیفی کتابخانه های عمومی کشور و اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و مؤید باشید.
 
مهدی رمضانی
دبیرکل
 
گفتنی است، محمدحسین فیروزی، متولد ۱۳۶۷، هم‌اکنون معاون امور کتابخانه‌ها و همکاری‌های اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس است و پیش از این به عنوان رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فسا مشغول به فعالیت بوده است.
 
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.