منو1
Untitled
1398/3/25 شنبه در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و بهبود سرانه کتابخانه های عمومی در شهرستان؛ انجمن کتابخانه های عمومی ممسنی تشکیل جلسه داد نخستین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ممسنی در سال جاری برگزار شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی ممسنی، نخستین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ممسنی با حضور مهدی کیانی معاون عمرانی فرماندار ممسنی و دیگر اعضا در کتابخانه عمومی استاد شهید مطهری برگزار شد.

در این جلسه ابتدا گزارشی از عملکرد کتابخانه های عمومی شهرستان و مصوبات قبلی ارائه و سپس با توجه به اهمیت نهمین دوره جشنواره رضوی در مورد چگونگی برگزاری هر چه بهتر این جشنواره بحث و تبادل نظر شد.

مهدی کیانی معاون عمرانی فرمانداری ممسنی در این دیدار با توجه به اهمیت کتاب و کتابخوانی گفت: لازم است که همه ادارات و نهادها در راستای  برگزاری هرچه بهتر این دوره از جشنواره رضوی در شهرستان همکاری و مشارکت لازم را داشته باشند.

در ادامه این نشست علاوه بر تصویب همکاری اداره اوقاف و امور خیریه و آموزش و پرورش درزمینه آگاهی رسانی جشنواره کتابخوانی رضوی؛ تسریع در اجرای قرارداد ساختمان کتابخانه عمومی پارک شهر نورآباد و همکاری در پرداخت نیم درصد به تصویب اعضا رسید.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 101