منو1
Untitled
1398/2/14 شنبه بهار کتابخانه ابوریحان به روایت تصویر؛ مرحله دوم طرح «جادوی کتاب‌ها» در کتابخانه ابوریحان برگزار شد کتابخانه عمومی ابوریحان شیراز با برگزاری برنامه های متنوعی بهار کتابخوانی را برای اعضا رقم زد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شیراز، مرحله دوم طرح «جادوی  کتاب‌ها» برای آشناساختن افراد و واحدهای تجاری، اداری و خدماتی اطراف کتابخانة ابوریحان با خدمات کتابخانه‌های عمومی، اجرا شد.

در این طرح که در روز جهانی کارگر، در خیابان کارگر و درمانگاه بقیه‌الله به انجام رسید، افراد گوناگون از اقشار مختلف ضمن گفت‌وگوی رو در رو به استفاده از خدمات کتابخانه‌های عمومی و عضویت در کتابخانه ابوریحان ترغیب شدند.

 

همچنین جمعی از دست‌اندرکاران کتاب و کتابخوانی برای رقم‌زدن لحظاتی خوش و آموزنده برای کودکان کار با همراهی اداره پیشگیری و سامان‌دهی آسیب‌دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز ویژه برنامه کتابخوانی را  در مدرسه بوم بان شیراز برگزار کردند.

 

در آستانه سال نو نیز کتابخانه عمومی ابوریحان با دنیایی مملو از کتاب و کتابخوانی به دیدن بیماران بخش سرطانی بیمارستان نمازی شیراز رفت.  اهدای کتاب و اجرای نمایش از جمله برنامه های این دیدار بود.

 

افزون بر این کمک‌های فرهنگی کتابخانه ابوریحان و اعضا به هم‌میهنان سیل‌زده شامل: کتاب، لوازم تحریر و هدیه های فرهنگی در قالب طرح بهار مهربانی جمع آوری و ارسال شد.

 

در همین راستا نمایشگاه کتاب با موضوع های  «عطار نیشابوری»، «مهدویت» نیز برای استفاده علاقه مندان در  کتابخانه برپا شده است.

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]