منو1
Untitled
1398/2/26 پنجشنبه به ریاست فرماندار شهرستان؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی کوار برگزار شد نخستین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کوار به ریاست اشکان کاظمی فرماندار شهرستان و با حضور اعضا برگزار گردید.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوار، علی اصغر عباس زاده رئیس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان در این دیدار ضمن ارائه گزارش عملکرد یک ساله این مجموعه، به تشریح جشنواره کتابخوانی رضوی پرداخت.

اشکان کاظمی فرماندار شهرستان کوار نیز در این جلسه عملکرد کتابخانه های عمومی شهرستان را مطلوب دانست و گفت: در بعضی از حوزه های کتابخوانی به ویژه در بخش کودک و نوجوان آمارها بیانگر رشد تصاعدی عملکرد و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در شهرستان است و این حاصل تلاش های مجموعه کتابخانه های عمومی است که باعث توفیقات خوبی در این راستا شده است.

رئیس انجمن کتابخانه های عمومی کوار اضافه کرد: انتظار من از اعضای انجمن کتابخانه های عمومی این است که در جهت گسترش و رشد فرهنگ کتاب و کتابخوانی تلاش نمایند.

کاظمی خاطر نشان ساخت: به منظور دست یافتن به همکاری همه جانبه در نخستین حرکت نیاز است تا اعضا از کلیه نیازمندی های موجود آگاه شوند تا بتوانند با برنامه ریزی مناسب گام در راستای ارتقا این فرهنگ بردارند.

فرماندار شهرستان در ادامه با اشاره به برگزاری جشنواره رضوی و درخشش خوب شهرستان در سال گذشته اظهار داشت: همه ما موظفیم با تبلیغات وسیع و مناسب این جشنواره نسبت به ایجاد انگیزه در بین عموم مردم اقدام کنیم تا علاوه بر ترویج فرهنگ کتابخوانی، درراستای شناساندن سیره و منش رضوی نیز گام برداشته شود.

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 69