منو1
Untitled
1398/2/5 پنجشنبه به همت کتابخانه عمومی سروش انجام شد؛ اجرای برنامه های کتابخوانی در بهار فیروزآباد کتابخانه عمومی سروش ، در فروردین ماه با برنامه های متنوع، چراغ کتابخوانی را در شهر فیروزآباد روشن کرد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فیروزآباد، نخستین نشست کتابخوان کتابخانه عمومی سروش  در سال جاری،  روز 19 فروردین در دبستان شهید طلوع برگزار شد. در این نشست که با همکاری دانش آموزان کلاس دوم این مدرسه اجرا شد کتاب های «نگو نمی توانم» نوشته محمدرضا سرشار، «مسواک میثم» نوشته ی غلامرضا حیدری ابهری، « سرباز کوچک سربی» اثر ترانه امیر ابراهیمی، «غذایی که میخورم به کجا می رود» نوشته ژاک مینارد و «من از همه کوچکترم» اثر روث اینس ورث معرفی شد.

 

فاطمه زارعی مسئول کتابخانه عمومی سروش نیز روز 17 فروردین با حضور در کلاس سوم دبستان شهید طلوع  به قصه گویی از کتاب «نمی توانم چیزمیزهایم را پیدا کنم»  نوشته جولیا کوک پرداخت و آن را معرفی کرد.

 

کتابداران کتابخانه عمومی سروش فیروزآباد همچنیت روز 18 فروردین  نیز با حضور در دبستان فرهنگیان و بیان خدمات کتابخانه های عمومی، دانش آموزان را برای حضور و عضو شدن در کتابخانه دعوت کردند.

 

در همین راستا به مناسبت روز سلامت  نمایشگاه کتاب «بخوانیم تا بدانیم، بدانیم تا بمانیم» در حوزه سلامت و بهداشت در کتابخانه سروش برپا شد. کتاب های همچون کتاب درمانی ، بهداشت خانه و خانواده ، زنان همیشه جوان میمانند اگر ...، عمر طولانی به زبان آدمیزاد، طب اسلامی ، زندگی بدون سیگار، آیین تندرستی و ... از جمله کتاب هایی بود که در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفت.

 

کارگاه آموزش مهارت کنترل خشم نیز روز 21 فروردین در کلاس پنجم دبستان فرهنگیان با ارائه مباحثی همچون معرفی خشم ، دلایل و راه های کنترل و مدیریت آن برگزار شد.

 

کتابخانه سروش همچنین در برنامه ای دیگر با اجرای طرح سواد زیستن، «مهارت های زندگی و نه گفتن» را به دانش آموزان مدرسه شهید قدوسی آموزش داد.

 

 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]