منو1
Untitled
1398/3/25 شنبه با همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست فارس انجام شد؛ تجهیز کتابخانه های عمومی شیراز به کتاب های محیط زیستی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس بیش از دوهزار جلد کتاب زیست محیطی را به کتابخانه های عمومی شهر شیراز اهدا کرد.

به گزارش اداره كتابخانه های عمومی شهرستان شیراز، فاطمه صفری راد با اشاره به اینکه این کتاب های به مناسبت  روز جهانی محیط زیست اهدا شده است، گفت: این بسته شامل دو هزار جلد کتاب کودک و نوجوان از 60 عنوان کتاب است که از سوی اداره كل حفظ محیط زیست استان به کتابخانه های عمومی شهر شیراز اهدا شده است.

رئیس اداره كتابخانه های عمومی شهرستان شیراز اضافه کرد:  اعطای کتاب های زیست محیطی به کتابخانه ها با هدف حفظ و پاسداشت آموزه‌های محیط زیست و توجه به ارتقای آگاهی مردم و جلب مشارکت عمومی برای انس با طبیعت انجام شده است.

وی با مهم شمردن حفظ محیط زیست بیان داشت: علاقه مندان به کتابخوانی در رده‌های مختلف کودک و بزرگسال تأثیر بسزایی در پاسداشت آموزه‌های محیط زیستی دارند و این فرهنگ را در سطح جامعه ترویج می دهند.

صفری راد خاطرنشان کرد: با توجه به فرارسیدن فصل تابستان واوقاغت فراغت كودكان و نوجوانان و اجرای برنامه های متنوع ویژه این قشر، دوره های آموزشی حفظ محیط زیست نیز با مشاركت اداره كل حفظ محیط زیست استان به زودی در كتابخانه های عمومی شهر برگزار خواهد شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 95