منو1
Untitled

1398/6/12 سه‌شنبه همراه با شور حسینی در اشکنان لامرد؛ حسینیه جماران اشكنان میزبان ششمین منبركتاب كتابخانه قائمیه می شود مسئول کتابخانه عمومی قائمیه اشکنان لامرد از برگزاری ششمین برنامه «منبری از كتاب و قصه» از ابتدای محرم در حسینیه جماران اشكنان خبر داد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لامرد، حسین قاسمی مسئول کتابخانه عمومی قائمیه با اعلام این خبر گفت: در ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) کتابخانه قائمیه ششمین برنامه «منبری از كتاب و قصه» هدیه ای به كودكان حسینی را برگزار می کند.

قاسمی اضافه کرد: در این طرح، ویژه برنامه هایی همچون مجموعه ای از قصه ها، قصه حدیث ها، آموزش های دینی و اخلاقی، آموزش قرآن، كاردستی و نقاشی، كتابخوانی و... پیش بینی شده است كه هر شب همزمان با روضه خوانی مرسوم شهر اشكنان در بخش بزرگسالان، كودكان نیز از فضای معنوی این ایام بهرمند شده و با منبر كتاب همراه خواهند شد.

این کتابدار با تصریح اینکه این برنامه تا پایان دهه اول محرم ادامه خواهد داشت، گفت: در این طرح  24 مربی همكاری می كنند تا علاوه بر اجرای برنامه های  فرهنگی و آموزش مسائل دینی به مخاطبان، كودكان و نوجوانان را با كتاب و کتابخوانی آشنا کرده و آنها را به كتابخانه عمومی دعوت کنند.

کتابدار کتابخانه عمومی قائمیه خاطرنشان کرد: تاکنون پنج دوره این برنامه در مناسبت های دینی و مذهبی همچون ماه محرم و ماه مبارک رمضان اجرا شده و با استقبال خوب كودكان و خانواده های آنها همراه بوده است.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 78