منو1
Untitled
1398/4/11 سه‌شنبه با معرفی 12 کتاب توسط کتابدوستان میمند؛ کتابخانه عمومی گلستان سومین نشست خود را برگزار کرد سومین نشست کتابخوان کتابخانه عمومی گلستان با بررسی و معرفی دوازده کتاب خواندنی برگزار شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فیروزآباد، انسیه مؤذنی مسئول کتابخانه عمومی گلستان در این خصوص اعلام کرد: سومین نشست کتابخوان کتابخانه عمومی گلستان با حضور اعضا برگزار شد.

مؤذنی با تصریح اینکه در این نشست دوازده کتاب به اشتراک گذاشته شد، اضافه کرد: در ابتدای نشست شرایط و منایع جشنواره کتابخوانی تبیین  و کتاب  «فصل فیروزه» نوشته محبوبه زارع از منابع این جشنواره به اعضا معرفی شد.

وی اضافه کرد: در این نشست نیز سادینا امیرسالاری، نرگس بیات، اعظم رادپور و زهره اعتمادی به ترتیب کتاب‌های «پاییز فصل آخر سال است» نوشته نسیم مرعشی، «کی پنیر مرا جابه‌جا کرد؟» نوشته اسپنسر جانسون‌، «عشق سال‌های وبا» نوشته گابریل گارسیا مارکز و «تاریخ بیهقی» نوشته محمدبن حسین بیهقی را پیشنهادکردند.

مسئول کتابخانه عمومی گلستان با اشاره به اینکه  «حماسه حسینی» و «شما که غریبه نیستید» دو کتاب دیگر بود که در این دیدار معرفی شد، اضافه کرد: در ادامه این نشست زهرا نگهبان کتاب های «دیروز گریستم» نوشته اییانلا ونزنت و «جانب عشق عزیز است، فرو مگذارش» نوشته مسعود لعلی و سید مهرزاد مقدسی نیز کتاب «چشم‌هایش» نوشته بزرگ علوی را پیشنهاد کردند.

به گفته وی در این دیدار همچنین تعدادی از اعضای کودک نیز حضور داشتند و دو کتاب «تو را صدا می‌زنم» نوشته علی باباجانی و «جوجه اردک زشت» را به دوستان خود معرفی کردند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 158