منو1
Untitled


1398/6/9 شنبه در آستانه سال تحصیلی جدید؛ ششمین کمپین مهربانی کتابخانه عمومی محقق العلمای استهبان برگزار شد بخش کودک کتابخانه عمومی محقق العلما با هدف حمایت از کودکان بی بضاعت، ششمین کمپین مهربانی را در آستانه سال تحصیلی جدید برگزار کرد .

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان استهبان، زهرا کاظم نژاد مسئول بخش کودک کتابخانه عمومی محقق العلما در خصوص این کمپین عنوان کرد: بخش کودک این کتابخانه در آستانه فرارسیدن سال تحصیلی جدید و با هدف اهدای اقلام ضروری به کودکان بی بضاعت شهرستان، کمپین مهربانی را برگزار کرد .

وی با تصریح اینکه در این کمپین مسئولین شهر و  بیش از 500 نفر از مخاطبین حضور داشتند، اضافه کرد: بخش کودک کتابخانه عمومی محقق العلما در این طرح از مردم دعوت کرد تا کودکان نیازمند را در آستانه فرارسیدن سال تحصیلی یاری کنند .

این کتابدار با اعلام اینکه درآمد این کمپین برای خرید لوازم التحریر کودکان بی بضاعت صرف خواهد شد، خاطرنشان کرد: بازارچه خیریه، فروش فرفره مهربانی، قصه خوانی از کتاب «کلوچه های خدا» تالیف کلرژوبره، نقاشی روی صورت و... از برنامه های اجرا شده این کمپین بود که با مشارکت خوب مردم روبرو شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 74