منو1
Untitled
1398/3/23 پنجشنبه همراه با برگزیدگان ملی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛ شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی، مرا کتابخوان کرد زهرا زارعی برگزیده ملی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از استان فارس در بخش فردی گفت: شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی، در زندگی من و آشنایی ام با دنیای کتابخانه تأثیر بسیاری داشت.

 زهرا زارعی عضو کتابخانه عمومی ملاصدرای شیراز و برگزیده ملی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از شیراز در گفت و گو با روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی فارس از خاطرات خود در هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی و تأثیرات این جشنواره در تغیر مسیر زندگی خود، گفت.

زهرا زارعی با بیان اینکه شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی یکی از اتفاق های بسیار مهم در زندگی من بود، عنوان کرد: من تا پیش از شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی عضو کتابخانه نبودم و هیچ وقت کتاب امانت نمی گرفتم. اما پس از شرکت در جشنواره به کتابخوانی علاقه مند شدم و هربار که پسرم را به کتابخانه می برم کتابی نیز برای خودم امانت می گیرم.

این عضو کتابخانه ملاصدرا اضافه کرد: تابستان سال گذشته که من پسرکوچکم را برای شرکت در کلاس آموزشی به کتابخانه ملاصدرا بردم، کتابدار مرا با مسابقه کتابخوانی آشنا کرد. من دو کتاب «ماه هشتم» و «مهر ولایت در آسمان ایران» را برای شرکت در مسابقه خواندن و این کتاب ها برای من به اندازه ای جذاب بود که هر کدام را بیش از چهار بار مطالعه کردم.

وی با بیان اینکه داستان های شیرین کتاب ها و ساده بودن آن ها مرا به دنیای کتابخوانی به ویژه مطالعه در حوزه امام رضا (ع) علاقه مند کرد، گفت: پس از خواندن آن ها متوجه شدم که چه نکته هایی درباره امام رضا (ع) وجود دارد که من هیچ وقت درباه آن ها نمی دانستم. خواندن این کتاب ها تأثیر بسیاری در زندگی من داشت.

زارعی با تأکید بر اینکه دوست دارم درباره خاندان امام رضا (ع) بیشتر بدانم، اضافه کرد: امسال نیز در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردم و کتاب «سیره تقوی» را بارها خواندم. کتاب «هشت قصه از امام جواد» را نیز از کتابخانه امانت گرفتم و داستان آن را برای پسرم، علی اصغر خواندم تا او نیز با کشیدن نقاشی در این جشنواره شرکت کند. همچنین شرکت در این جشنواره را به دوستان و خانواده ام و همه مادران پیشنهاد می کنم.

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]