منو1
Untitled
1398/3/12 يكشنبه پیام تسلیت مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس در پی شهادت امام جمعه کازرون روح الله منوچهری مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس با صدور پیامی شهادت حجت الاسلام و المسلمین محمد خرسند امام جمعه کازرون را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، در پی شهادت جانسوز حجت الاسلام و المسلمین محمد خرسند امام جمعه کازرون در سومین شب لیالی قدر، مدیرکل کتابخانه های عمومی با صدور پیامی این حادثه را به محضر رهبر فرزانه انقلاب و عموم مردم شهیدپرور استان فارس به ویژه شهرستان کازرون و خانواده این روحانی والا مقام تسلیت گفت. در متن این پیام آمده است:

 

« از مومنان مردانی هستند كه به پیمانی كه با خدا بسته بودند وفا كردند بعضی بر سرپیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و هیچ پیمان خود دگرگون نكرده اند.»  (سوره احزاب _آیه 23)

در میانه ماه مبارک رمضان و در سومین شب عزیز مؤمنان در لیالی قدر، خبر شهادت فردی فرهیخته و عالمی از دیار کازرون که بیش از دو دهه در سمت خطیب جمعه شهر کازرون، مربی و مروج دین و قرآن بود، کام مردم استان فارس را تلخ کرد.

بزرگ مردی که همواره کتاب را سرلوحه زندگی خویش داشت و در راه  ترویج فرهنگ و هنر اسلامی مجاهدانه گام برداشته بود. به یقین تلاش ها و خدمات این روحانی وارسته در مدت بیش از دو دهه در شهرستان کازرون، سبب بالیدن جوانانی انقلابی شده است که مسیر این شهید راه حق را دنبال خواهند کرد.

اینجانب از سوی خانواده بزرگ کتابداران استان فارس، شهادت مظلومانه‌ی امام جمعه‌ی انقلابی وایثارگرکازرون را به محضر رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالی) و به عموم مردم انقلابی استان فارس به‌ویژه شهرستان کازرون و ارادتمندان آن روحانی بزرگوار و خانواده‌ی گرامی و بازماندگان ایشان تسلیت عرض می‌کنیم.

یادشان گرامی و راهشان پررهرو باد.

روح الله منوچهری

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان فارس

 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]