منو1
Untitled
آیت الله بهشتی
1398/3/5 يكشنبه نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری: باید از کتابخانه های عمومی برای برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی قدردانی کرد آیت الله دکتر احمد بهشتی عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تأثیرگذاری برنامه های ارزشی همچون جشنواره کتابخوانی رضوی از خانواده ها، مربیان، امامان جمعه و اصحاب مساجد خواست تا در برگزاری هرچه باشکوه تر جشنواره رضوی همکاری کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس،  آیت الله دکتر احمد بهشتی در بازدید از کتابخانه عمومی بقیه الله میانشهر فسا در گفتگویی درباره نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: باید از نهاد کتابخانه های عمومی کشور و کتابداران پرتلاش که برای برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی و ارائه کتاب های خوب در جامعه تلاش می کنند، تشکر و قدردانی کرد.

نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه باید تلاش ها در حوزه فرهنگ سازی بیشتر شود، افزود: این نگرانی برای نسل جوان وجود دارد که  متأسفانه به سمت فضای مجازی و گرفتاری ها و آلودگی هایی آن کشانده می شوند. باید کاری کرد که هرچه می توانیم نیروی جوان، نوجوان و تازه سال ها را از فضای مجازی و آلودگی هایی آن نجات دهیم و به سمت این برنامه های خیر و مثبت هدایت کنیم. در این راستا کتابخانه های عمومی وکتابداران باید به کارشان اهمیت دهند و تلاش خود را بیشتر کنند.

آیت الله بهشتی خاطرنشان کرد: اگر نسل جوان از دست ما خارج شود همه چیز را از دست داده ایم. و اگر نسل جوان را نگه داریم همه چیز به کام ماست. ما باید به نحوی که هست در دل جوانان و نوجوان رسوخ کنیم. در این راه جشنواره کتابخوانی رضوی می تواند راهی موفقی باشد برای جذب نوجوان و جوان ها؛ چون این مسابقه جذابیت دارد.

این استاد حوزه و دانشگاه با تصریح اینکه نفس وجود جشنواره کتابخوانی رضوی بسیار پسندیده است، بیان کرد: به نظر می رسد در این رویداد باید مقداری به مسئله هنر و دانش توجه شود تا جاذبه بیشتری داشته باشد.

امام جمعه میانشهر در ادامه با تأکید بر اینکه لازم است که خانواده ها کودکان خود را برای شرکت در جشنواره آماده کنند. گفت: اگر خانواده ها همکاری کنند کار جشنواره خیلی خوب پیش می رود  همچنین معلمان، مربیان، امامان جمعه و اصحاب مساجد باید در برگزاری هرچه باشکوه تر جشنواره رضوی همکاری کنند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 72