منو1
Untitled1398/4/3 دوشنبه در آخرین هفته خردادماه؛ ویژه برنامه های رضوی در سپیدان برگزار شد کتابخانه عمومی گنجینه معرفت شهر اردکان در آخرین هفته فصل بهار با برگزاری ویژه برنامه هایی، میزبان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سپیدان، در هفته ای که گذشت کتابخانه عمومی گنجینه معرفت با برگزاری یک نشست کتابخوان و دو ویژه برنامه جمع خوانی و مسابقه نقاشی، دوستداران کتاب را به خوان گسترده رضوی دعوت کرد.

در اولین گام، کتابخانه عمومی گنجینه معرفت با همکاری حوزه مقاومت بسیج فاطمه الزهرا(س) پایگاه مقاومت حضرت زینب (س)، نشست کتابخوان رضوی را برگزار کرد. سهیلا مولایی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی سپیدان در این دیدار ضمن تبیین جشنواره رضوی، از تمدید بخش آنلاین جشنواره تا 15 تیرماه خبر داد و علاقه مندان را به شرکت در این رویداد دعوت کرد. وی همچنین کتاب «فصل فیروزه» را معرفی کرد.

در این نشست همچنین  سعیده کوثری از کتاب «مهارت های ارتباط موثر در سیره امام رضا (ع)» گفت و  فاطمه مولایی کتاب «درختی که بال درآورد» را به اشتراک گذاشت. «ماه هشتم» و «گلستان حجاب 313 نکته خواندنی درباره حجاب» نیز دیگرآثاری بود که به دست فاطمه امینی و زهرا مولایی معرفی شد. در ادامه نیز سمیه شیروانی عضو پایگاه حضرت زینب (س) کتاب « احکام پوشش بانوان ، حجاب و عفاف» را بررسی و معرفی کرد.

در اقدامی دیگر کتابخانه عمومی گنجینه دانش با حضور در روستای فاقد کتابخانه برشنه، نشست جمع خوانی و مسابقه نقاشی را برگزار کرد. در این برنامه کتاب «فاطمه و فاطمه» از منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، جمع خوانی و بیش از سی کودک روستای برشته در مسابقه نقاشی رضوی شرکت کردند.

در همین راستا، مسابقه نقاشی دیگری توسط این کتابخانه با همکاری مهد کودک موسس  الغدیر برگزار شد که در این دیدار نیز کودکان پس از شنیدن داستان کتاب «امام رضا (ع)» تصاویر خود از داستان های امام خوبی ها را نقش کردند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 112