منو1
Untitled1398/4/1 شنبه در نیمه اول خرداد ماه صورت گرفت: اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در شهرستان ممسنی دو کتابخانه عمومی ممسنی در نیمه اول خرداد ماه برنامه های متنوع فرهنگی را با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار کردند.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ممسنی، کتابخانه عمومی استاد شهید در مهمترین برنامه های خود میزبان دو نشست کتابخوان بود که در این دیدارها کتاب های جشنواره رضوی و طرح کتابخوان خرداد ماه معرفی شد.

در نخستین نشست که ویژه گروه کودک و نوجوان بود، سراج محمودی، علی رضایی، امیر سعیدی پور، رامین کیانی و محمد احمدی اعضای این کتابخانه به ترتیب کتاب های «راز آن بوی شگفت»، «با کبوترهای گنبد»، «درختی که بال درآورد»، «پول، خدا، بچه ها»، «آموزش سبک زندگی» و «هشت قصه از امام جواد (ع)» را به اشتراک گذاشتند.

در نشست کتابخوان دیگری نیز که با حضور اعضای بزرگسال کتابخانه برگزار شد، کتاب های «هزار و سیصد و هجده»، «حکمرانی حکیمانه» «اشغال:تصویر سیزدهم»، «درس هایی از امام: قناعت و ساده زیستی» و «نقش روحانیت در قیام پانزده خرداد» به ترتیب توسط شیروان ضرغامی، کورش لشکری، عبدالمجید عدالتخواه، صغری موسوی و عنایت الله بازیار معرفی شد.

در همین راستا نشست انجمن ادبی با موضوع عصر شعر مقاومت نیز به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر با حضور پیشکسوتان ادب و شعر در کتابخانه برگزار شد. برگزاری نمایشگاه های تازه های کتاب با موضوع های مختلف، برگزاری پویش کتابخوان از کتاب های «هشت قصه از امام جواد (ع)» و «فاطمه و فاطمه»، نشست معرفی کتاب «ابوالفضل نهضت رضوی»، نشست جمع خوانی کتاب «کبوترها و آهوها»، نشست قصه گویی با موضوع شب های قدر و مسابقه نقاشی رضوی در بخش کودک از دیگر برنامه های کتابخانه استاد شهید مطهری ممسنی در نیمه اول خرداد ماه بود.

در همین راستا کتابخانه عمومی میرزا امان الله طباطبایی روستای فهلیان ممسنی نیز با برگزاری سیر مطالعاتی گروه نوجوان و بررسی کتاب «راز آن بوی شگفت»، مسابقه نقاشی و نشست معرفی کتاب های جشنواره رضوی میزبان دوستدار کتاب فهلیان بود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 95