منو1
Untitled
پوستر سیل
1398/1/22 پنجشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی استان فارس خبر داد: جمع آوری کتاب و هدایای فرهنگی برای کمک به مناطق سیل زده در کتابخانه های عمومی روح الله منوچهری از اجرای طرح «بهار مهربانی» در کتابخانه های عمومی به منظور جمع آوری کتاب و هدایای فرهنگی برای کمک به مناطق سیل زده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، روح الله منوچهری با اعلام اینکه هموطنان ما در مناطقی از كشور با بروز حادثه سیل، نوروز امسال را با تلخكامی و افسوس آغاز نمودند، اظهار داشت: نهاد كتابخانه‌های عمومی كشور در نظر دارد به منظور تسلّی دل غم‌دیدگان، كمك به كودكان آسیب دیده، كاهش آسیب‌های اجتماعی در مناطق سیل‌زده، پركردن اوقات فراغت و سرگرمی كودكان در میان هیاهوی آواربرداری و امداد رسانی؛ اقدام به اجرای برنامه‌های فرهنگی و ارسال بسته‌های كتاب و اسباب بازی نماید.

مدیرکل کتابخانه های عمومی با تصریح براین اساس کتابخانه های عمومی مجری طرح «بهار مهربانی» شده اند، گفت: تمامی کتابخانه های عمومی استان پایگاه جمع آوری بسته های فرهنگی خواهند بود.

وی اضافه کرد: علاقه مندان می توانند كتاب‌ها، اسباب بازی‌ها و سایر هدایای فرهنگی خود را برای ارسال به مناطق سیل زده کشور تا روز دوشنبه 26 فروردین ماه به نزدیكترین كتابخانه عمومی تحویل دهند. فهرست کتابخانه های عمومی استان نیز در پرتال اداره کل کتابخانه های عمومی فارس به نشانی «farspl.ir»  قابل دریافت است.

منوچهری ضمن قدردانی از همراهی و همدلی گسترده در یاری رساندن به افراد مناطق سیل زده، از مردم فارس برای مشارکت در طرح بهار مهربانی دعوت و خاطرنشان کرد: در حال حاضر 234 کتابخانه عمومی در استان وجود دارد و این نهاد فرهنگی بنابر وظیفه ذاتی خود، در راستای حمایت های فرهنگی به هموطنان و کودکان آسیب پذیر اقدام کرده است.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 146