منو1
Untitled1398/3/20 دوشنبه به همت کتابخانه عمومی ابوذر کتکی ارسنجان انجام شد: گذران اردیبهشت ماه با کوله باری از کتاب و کتابخوانی فریده زارعی کتابدار کتابخانه عمومی ابوذر کتکی از برگزاری ویژه برنامه های این کتابخانه عمومی در اردیبهشت خبر داد.

به گزارش اداره کتابخانه عمومی شهرستان ارسنجان، فریده زارعی کتابدار کتابخانه عمومی ابوذر کتکی با اشاره به استقبال خوب مردم روستای کتک از برنامه های کتابخوانی، گفت:  برنامه های مختلفی در اردیبهشت ماه در کتابخانه عمومی ابوذرکتکی برگزار شده است.

وی به اجرای دو نشست کتابخوان اشاه کرد و گفت: در ابتدا، نشست کتابخوان در مدرسه متوسطه اول شهدای کوهنجان به منظور معرفی کتاب های کتابخوان ماه و جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد که در این دیدار کتاب های «درختی که بال در آورد»، «در عصمت»، «زندگی سیدمحمدحسین بهشتی»، «روزهای بی آینه»، «قصه دلبری» و «اشغال» به دست دانش آموزان معرفی شد.

زارعی با اشاره به اینکه دومین نشست کتابخوان این کتابخانه با موضوع معرفی کتاب های جشنواره رضوی و با حضور  دانش آموزان در کتابخانه برپا شد، گفت: در این نشست صمیمی معصومه زارعی کتاب «درختی که بال درآورد»، سحر زارعی کتاب «با کبوترهای گنبد»، نادیا زارعی کتاب «امام رضا(ع)»، حنانه زارعی کتاب «کبوترها و آهوها» و غزل زارعی کتاب «فاطمه و فاطمه»  را معرفی کردند.

این کتابدار با اشاره به نشست های جمع خوانی در مناسبت های گوناگون، بیان کرد: در ماه اردیبهشت با برپایی چندین گردهمایی کتاب های«مام زین العابدین(ع)»نوشته حسین فتاحی، « مهربانترین پیامبر»، «قصه های زینب»، «کبوترها و آهوها» و «امام رضا(ع)» جمع خوانی شده است.

زارعی با تصریح اینکه نمایش نامه خوانی و گلستان خوانی از جمله برنامه هایی هست که هر دوهفته یک بار در کتابخانه برگزار می شود، یادآور شد: کلاس های آموزش  قرآن و  نقاشی هر هفته با حضو اعضا در کتابخانه تشکیل می شود.

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]