منو1
Untitled1398/3/18 شنبه به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پاسارگاد انجام شد: تورق کتاب های رضوی در میان عطر ایثار و شهادت نشست کتابخوان تخصصی ویژه جشنواره کتابخوانی رضوی همزمان با برگزاری یادواره شهدا در شهرستان پاسارگاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پاسارگاد، همایش حماسه ایثار  به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پاسارگاد با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری و بسیج ادارات شهرستان پاسارگاد با حضور علی علیزاده فرماندار شهرستان پاسارگاد، بخشداران، مسئولین شهرستان و خانواده شهدا  در محل سالن آمفی تئاترکتابخانه عمومی شهید خبازی سعادتشهر  برگزار شد.

علی علیزاده فرماندار شهرستان پاسارگاد ضمن قدردانی از مجموعه کتابخانه های عمومی شهرستان به دلیل برگزاری برنامه های کتابخوانی و ترویج فرهنگ مطالعه، سالروز حماسه فتح خرمشهر را به همگان تبریک گفت و از فتح خرمشهر به عنوان فتح الفتوح ایران اسلامی در دفاع مقدس یاد کر و یاد و خاطرات شهیدان گرانقدر شهرستان را گرامی داشت.

حجت الاسلام اصغر آشوری رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان پاسارگاد در ادامه این دیدار ضمن  و با معرفی کتابچه  «بیانیه گام دوم انقلاب» به سخنرانی پرداخت.  آشوری گفت: انقلاب کبیر اسلامی ایران در حالی چهلمین سالگرد پیروزی خود را پشت سر گذاشت و قدم به دهه‌ی پنجم حیات خود نهاد که اگرچه دشمنان مستکبرش گمان‌های باطلی در سر داشتند؛ اما دوستانش در سراسر جهان، امیدوارانه آن را در گذر از چالش‌ها و به دست آوردن پیشرفت‌های خیره‌کننده، همواره سربلند دیده‌اند.

وی اضافه کرد: در چنین نقطه‌ی عطفی، رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» و برای ادامه‌ این راه روشن، به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ی گذشته پرداخته و توصیه‌هایی اساسی به‌منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه فرموده‌اند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان پاسارگاد بیانیه‌ی «گام دوم انقلاب» را تجدید مطلعی است خطاب به ملت ایران و به‌ویژه جوانان دانست که به‌مثابه منشوری برای «دومین مرحله‌ی خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی» خواهد بود و «فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی» را رقم خواهد زد. 

در ادامه این دیدار ضمن تبیین شرایط جشنواره کتابخوانی رضوی و معرفی کتاب های این رضوی در قالب نشست کتابخوان ویژه، مسابقه کتابخوانی با موضوع «گام دوم انقلاب اسلامی» برگزار و به دو نفر از برگزیدگان هدایای یادبود اهدا شد.

نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]