منو1
Untitled
برنامه های دهه فجر اقلید

برنامه های دهه فجر اقلید

برنامه های دهه فجر اقلید
1397/11/30 سه‌شنبه شور انقلاب در کتابخانه عمومی امام صادق (ع) شهر اقلید؛ دانش آموزان اقلید روایت انقلاب را از زبان یک کتابدار شنیدند کتابدار کتابخانه عمومی امام صادق (ع) شهر اقلید از برگزاری ویژه برنامه های دهه مبارک فجر برای کودکان و نوجوانان خبر داد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اقلید، مهناز میرقادری کتابدار کتابخانه عمومی امام صادق (ع) شهر اقلید با بیان اینکه برنامه «روایت گری انقلاب» در دبستان شهید حسن بیگی باحضور دانش آموزان و معلمان اجرا شد، گفت: در این برنامه ضمن معرفی  کتاب های مناسب نوجوانان در زمینه انقلاب، روایت هایی از انقلاب  در قالب داستان برای دانش آموزان بیان شد.

وی با بیان اینکه در این دیدار همچنین کتاب لحظه های انقلاب از محمود گلابدره ای برای دانش آموزان معرفی شد، افزود: کتاب «لحظه‌های انقلاب» به سبب آنکه یک رویدادنگاری از رخدادهای روزهای انقلاب است، از اهمیت ویژه‌ای در کتاب‌های تاریخ انقلاب اسلامی دارد. قلم روان و تسلط نویسنده بر گنجینه‌ای غنی از واژگان باعث شده تا «لحظه‌های انقلاب» علاوه بر ثبت بسیاری از رویدادهای مهم تاریخ این کشور، به عنوان یک اثر شاخص ادبی نیز به شمار آید.  

میرقادری همچنین به برگزاری نشست بلند خوانی و کاردستی ویژه انقلاب در کتابخانه اشاره و عنوان کرد: در همین راستا، تعدادی از دانش آموزان دبستان شاهد شهید شریفی ضمن حضور در کتابخانه و تهیه کاردستی، کتاب «زندگی به سبک روح الله» را بلند خوانی کردند. 

این کتابدار اضافه کرد: در این برنامه که در بخش کودک کتابخانه اجراشد، ابتدا کتاب به کودکان معرفی و سپس بخش هایی از کتاب توسط کودکان بلند خوانی شد.

به گفته وی کتاب«زندگی به سبک روح الله» به بخش هایی از سیره خانوادگی امام خمینی می پردازد و توسط علی اکبر سبزیان جمع آوری شده است.

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 393