منو1
Untitled
مسابقه کتابخوانی
1398/1/20 سه‌شنبه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا خبر داد: مسابقه کتابخوانی نوروزی ویژه کارگران و کارمندان شهرداری فسا برگزار می شود با مساعدت و همکاری شهرداری و شورای شهر فسا مسابقه کتابخوانی ویژه خانواده بزرگ کارگران و کارمندان شهردای فسا در ایام نوروز 98 برگزار می گردد.

 به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا، محمدحسین فیروزی ضمن تقدیر از رویکرد فرهنگی مدیریت شهری در حوزه کتاب اظهار داشت: شهردای فسا همزمان با توزیع سومین بسته حمایت غذایی در آستانه سال 98 بین کارگران شهرداری، یک جلد کتاب داستان طنز نیز در اختیار خانواده کارگران و کارمندان قرار داد که در این ایام مطالعه و در مسابقه کتابخوانی شرکت نمایند.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا با اشاره به اینکه این مسابقه با همکاری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا و شورای اسلامی و شهرداری شهر فسا برگزار شده است، اضافه کرد: این مسابقه ویژه کارگران و کارمندان شهرداری فسا و خانواده های ایشان با محوریت دو کتاب داستان طنز «آبنبات هل دار» و « آبنبات دارچینی» در حال اجراست. و این کتاب ها در قالب هدیه به همراه فرم های پاسخ گویی ویژه هر خانواده و نحوه شرکت در مسابقه دراختیارشان قرار گرفته است. و تا پایان فرودین ماه مهلت شرکت در مسابقه وجود دارد. و جوایز ارزنده ای نیز برای 50 نفر برگزیده مسابقه پیش بینی شده است.

فیروزی در پایان گفت: کتاب های «آبنبات هل دار» و « آبنبات دارچینی» در بستر خانواده ایرانی با روایت های طنز و جذاب، خواننده کتاب را با خود همراه می کند و لذت مطالعه طنزی فاخر را به مخاطبین خود هدیه می کند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 248