منو1
Untitled

 

اخبار ویژه
شهرستان ها
دیگر رسانه ها
اخبارکوتاه
بخشی از برنامه‌های هفته پایانی خردادماه اعلام شد؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی در هفته چهارم خردادماه از سوی روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای استفاده اعضا و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی فارس؛
زمینی در بلوار نیایش و قطعه ای در میدان شهید فهمیده، گزینه های نهایی برای ساخت کتابخانه مرکزی شیراز عنوان و استاندار فارس خواستار پیگیری همزمان دو زمین و اختصاص بهترین گزینه به کتابخانه مرکزی شیراز شد.
همراه با برگزیدگان ملی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛
زهرا زارعی برگزیده ملی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از استان فارس در بخش فردی گفت: شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی، در زندگی من و آشنایی ام با دنیای کتابخانه تأثیر بسیاری داشت.
محمدرضا حدادپور جهرمی عنوان کرد:
محمدرضا حدادپور جهرمی نویسنده استان فارس با اشاره به تأثیرگذاری رویدادهای ارزشی همچون جشنواره کتابخوانی رضوی، گفت: این جشنواره با پرداختن به سیره رضوی ما را تا حدی از زیر بار شرمندگی اهل بیت(ع) بیرون آورده است.
رونق شعر و کتاب در شهر زرین فارس؛
کتابخانه عمومی آیت الله نسابه شهر حاجی آباد زرین دشت چهار جلسه کتابخوانی انجمن های ادبی و دو کارگاه آموزشی شعر را برگزار کرد.
با هدف گسترش برنامه‌ها و فعالیت‌های مشترک انجام شد؛
نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات، با هدف توسعه همکاری‌های علمی و پژوهشی و بهره‌مندی از امکانات و توانمندی‌های یکدیگر، تفاهمنامه همکاری امضاء کردند.
طلوع خورشید رضوی در کتابخانه های عمومی استان فارس؛
کتابخانه‌های عمومی استان فارس از آغاز بزرگترین رویداد کتابخوانی کشور، با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی، میزبان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی هستند.
گردهمایی مسئولان خرامه با موضوع جشنواره کتابخوانی رضوی؛
حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه و فرهاد جهانخواه فرماندار شهرستان خرامه در نشستی با حضور مدیران ورؤسای سازمان های اداری شهرستان، با ایراد سخنانی بر مشارکت همگانی در این جشنواره تأکید کردند.
مهدی رمضانی عنوان کرد؛
معاون توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد با اشاره به روند برگزاری نخستین جشنواره قصه‌گویی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، از برگزاری مرحله نهایی این جشنواره در سطح ملی، به میزبانی استان مازندران و شهر ساری خبر داد.
حسین فتاحی عنوان کرد؛
حسین فتاحی، نویسنده کتاب «هشت قصه از امام جواد(ع)» گفت: از آنجا که معتقدیم همه ائمه معصومین(ع) نور واحد هستند، ابتکار نهاد در برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی با افزودن سیره یکی از ائمه معصومین در هر دوره، در کنار سیره امام رضا(ع) به عنوان موضوع اصلی، بسیار قابل تقدیر است.
در پی درگذشت برادر گرانقدر جناب آقای محمدحسین فیروزی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا، روح‌الله منوچهری، این ضایعه را به این همکار گرامی و خانواده ایشان تسلیت گفت.
بخشی از برنامه‌های هفته سوم خردادماه کتابخانه های عمومی فارس اعلام شد؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی استان فارس در هفته سوم خردادماه برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
علی جانفزا عنوان کرد؛
نویسنده کتاب «مهارت‌های ارتباط موثر در سیره امام رضا علیه‌السلام» ضمن تشریح محتوا و بخش‌های مختلف این اثر گفت: برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، از سویی مراجعه به کتاب را افزایش داده و از سوی دیگر مشوقی برای تولید آثار کیفی بیشتر توسط اهالی قلم خواهد بود.
در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی فیروزآباد تأکید شد:
انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان فیروزآباد به منظور بررسی نیازهای کتابخانه های عمومی شهرستان و برگزاری هرچه باشکوهتر نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان برگزار شد.
نویسنده کتاب «امام رضا علیه السلام»:
زهرا عبدی، نویسنده کتاب «امام رضا علیه السلام» اظهار داشت: جشنواره کتابخوانی رضوی رشته تاریخ اسلام، به ویژه سیره فردی و اجتماعی اهل بیت علیهم السلام و فرهنگ کتابخوانی را ترویج می کند.
همراه با برگزیدگان بخش خانوادگی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛
فاطمه صارمی از برگزیدگان هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بخش خانوادگی، گفت: اگرچه برگزیده شدن، شیرینی مطالعه کتاب‌های جشنواره را برای ما بیشتر کرد، اما نکته مهم این بود که مطالعه این آثار باعث شد، تلاش ویژه‌ای برای پیاده‌سازی آموزه‌های این کتاب‌ها در زندگی، انجام دهیم.
روح الله منوچهری مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس با صدور پیامی شهادت حجت الاسلام و المسلمین محمد خرسند امام جمعه کازرون را تسلیت گفت.
بخشی از برنامه‌های هفته دوم خردادماه اعلام شد؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی استان فارس در هفته دوم خردادماه برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
فرماندار شیراز در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان عنوان کرد:
فرماندار شیراز در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بر ضرورت راه اندازی کتابخانه در شهرهای فاقد کتابخانه صدرا، داریون و خان زنیان و همچنین روستاهای پرجمعیت شهرستان شیراز تأکید کرد.
همزمان با روز جهانی قدس صورت پذیرفت؛
گزارش تصویری؛
طی پیامی صورت گرفت؛
علیرضا مختارپور در پیامی به مناسبت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از کتابداران و کارکنان نهاد کتابخانه های عمومی کشور برای حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد. وی در این پیام آورده است: روز قدس امسال همچون سالیان پیش مجمع عظیم اعلام انزجار و برائتِ آزادگان عالم برعلیه ظلم و بیداد دژخیمان صهیونیستی خواهد بود.
همراه با برگزیدگان هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛
مهری کریمی از اعضای کتابخانه عمومی امام صادق(ع) خمینی شهر در استان اصفهان، با اشاره به سطح بالای کیفی منابع ارائه شده در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: نکته جالبی که در این جشنواره آن را تجربه کردیم این بود که مطالعه به صورت خانوادگی، تأثیر به مراتب بیشتری نسبت به مطالعه فردی دارد.
با معرفی ۴ اثر؛
کتاب‌های «اشغال؛ تصویر سیزدهم»، «حکمرانی حکیمانه»، «پول، خدا، بچه‌ها» و«هزار و سیصد و هجده ۱۳۱۸» در قالب طرح کتاب خوان خرداد ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
برگزاری پنج جلسه کمیته اجرایی نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در فارس؛
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان فارس از گویا سازی پنج کتاب جشنواره کتابخوانی رضوی و مناسب سازی یک قصه برای شرکت ناشنوایان در این جشنواره در استان فارس خبر داد.
در ادامه دوره‌های مجازی ارتقاء سلامت اجتماعی کارکنان نهاد انجام گرفت؛
لوح فشرده دوره آموزشی مجازی «مدیریت مسائل ازدواج، همسری و فرزندپروری» شامل چهار کارگاه مجزا ویژه کارکنان نهاد، تهیه، تدوین و به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور ارسال شد.
نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری:
آیت الله دکتر احمد بهشتی عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تأثیرگذاری برنامه های ارزشی همچون جشنواره کتابخوانی رضوی از خانواده ها، مربیان، امامان جمعه و اصحاب مساجد خواست تا در برگزاری هرچه باشکوه تر جشنواره رضوی همکاری کنند.
بخشی از برنامه‌های هفته نخست خردادماه اعلام شد؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی استان فارس در هفته اول خردادماه برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
به منظور تسهیل در دسترسی علاقه مندان؛
نرم‌افزار نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی ویژه تلفن‌های همراه به منظور تسهیل در دسترسی علاقه مندان به شرکت دراین جشنواره ارائه شد.
پس از استقبال اعضای کودک و نوجوان کتابخانه‌ها از جلد اول صورت گرفت؛
دومین جلد از کتاب «هدهد سفید» وی‍ژه نوجوانان بر اساس نیاز به ترویج و تبلیغ کتاب و کتابخوانی با زبان و ادبیات مناسب این گروه سنّی، در دسترس اعضای کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور قرار گرفت.
بيشتر
هدهد سفید در جمع نوجوانان کازرون؛
نشست نمایشنامه خوانی بخش کودک کتابخانه شهید مدنی با حضور جمعی از اعضای کودک و نوجوان کتابخانه و با معرفی کتاب «هدهد سفید» برگزار شد.
با همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست فارس انجام شد؛
اداره کل حفاظت محیط زیست فارس بیش از دوهزار جلد کتاب زیست محیطی را به کتابخانه های عمومی شهر شیراز اهدا کرد.
با محوریت نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش علامرودشت با هدف مشارکت حداکثری در جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد.
در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و بهبود سرانه کتابخانه های عمومی در شهرستان؛
نخستین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ممسنی در سال جاری برگزار شد.
رونق شعر و کتاب در شهر زرین فارس؛
کتابخانه عمومی آیت الله نسابه شهر حاجی آباد زرین دشت چهار جلسه کتابخوانی انجمن های ادبی و دو کارگاه آموزشی شعر را برگزار کرد.
به همت کتابخانه عمومی ابوذر کتکی ارسنجان انجام شد:
فریده زارعی کتابدار کتابخانه عمومی ابوذر کتکی از برگزاری ویژه برنامه های این کتابخانه عمومی در اردیبهشت خبر داد.
خوانش شیوه نامه جشنواره با حضور بیش از 50 عضو؛
نشست کتابخوان تخصصی جشنواره کتابخوانی رضوی با معرفی چهار کتاب در رده سنی بزرگسال، به همت کتابخانه عمومی محمدرسول الله(ص) خرامه برپا شد.
به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پاسارگاد انجام شد:
نشست کتابخوان تخصصی ویژه جشنواره کتابخوانی رضوی همزمان با برگزاری یادواره شهدا در شهرستان پاسارگاد برگزار شد.
با موضوع برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛
نخستین جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهرستان رستم با موضوع برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد.
به همت کتابخانه عمومی قائمیه برگزار شد:
کتابخانه عمومی قائمیه اشکنان، پنجمین منبر کتاب امیدهای جماران را در دومین سال پیاپی در حسینیه جماران اشکنان برگزار کرد.
به همت کتابخانه عمومی گنجینه دانش ؛
کتابداران کتابخانه عمومی گنیجینه دانش شهر قیر با هدف ترویج فرهنگ کنتابخوانی دو نشست کتابخوان و یک نشست شاهنامه خوانی را در اردیبهشت ماه برگزار کردند.
کتابخانه های عمومی شیراز از ابتدای سال جاری میزبان برنامه های کتابخوانی شدند
کتابخانه های عمومی شهر شیراز در ماه های فروردین و اردیبهشت با اجرای برنامه‌های فرهنگی متنوع میزبان علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی شدند.
به ریاست فرماندار شهرستان؛
نخستین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کوار به ریاست اشکان کاظمی فرماندار شهرستان و با حضور اعضا برگزار گردید.
به همت کتابخانه عمومی پروین اعتصامی ارسنجان؛
مسئول کتابخانه عمومی پروین اعتصامی روستای جمال آباد ارسنجان از برگزاری برنامه های کتابخوانی در یکماه گذشته خبر داد.
اوقات خوش کتابخوانی در شهر گل های فارس؛
کتابخانه عمومی گلستان شهر میمند در فروردین ماه دو نشست کتابخوان را با معرفی 23 کتاب برگزار کرد.
به مناسبت میلاد نور در نیمه شعبان؛
دو کتابخانه عمومی شهرستان ممسنی همزمان با نیمه شعبان میزبان ویژه برنامه های میلاد امام زمان (عج) شدند.
نمایشنامه خوانی به مدارس سپیدان رسید؛
نخستین نشست نمایشنامه خوانی کتابخانه های عمومی سپیدان به مناسبت روز معلم برگزار شد.
به مناسبت هفته سلامت جشنواره غذای سالم با همراهی بانوان شهر حسن آباد در کتابخانه عمومی صالحین برگزار شد .
بهار کتابخانه ابوریحان به روایت تصویر؛
کتابخانه عمومی ابوریحان شیراز با برگزاری برنامه های متنوعی بهار کتابخوانی را برای اعضا رقم زد.
سال نو با گرامیداشت یار مهربان در شهرستان رستم همراه شد
کتابخانه عمومی مصیری شهرستان رستم با برگزاری چندین برنامه کتابخوانی در نیمه دوم فروردین ماه، به استقبال کتابدوستان رفت.
با همراهی کودکان کتاب دوست؛
سعیده دهقانی کتابدار کتابخانه عمومی مدنی کازرون از حضور اعضای کودک در کلاس های نمایشنامه خوانی و خوانش نمایشنامه «مرغ ماهی خوار » خبر داد.
به همت کتابخانه عمومی سروش انجام شد؛
کتابخانه عمومی سروش ، در فروردین ماه با برنامه های متنوع، چراغ کتابخوانی را در شهر فیروزآباد روشن کرد.
بهار کتابخوانی در شهرستان ممسنی؛
در نخستین ماه سال، دو کتابخانه عمومی شهرستان ممسنی با برگزاری برنامه های مختلف پذیرای دوستداران کتاب و کتابخوانی شدند.
مسئول کتابخانه عمومی محمد رسول الله (ص):
مسئول کتابخانه عمومی محمد رسول الله (ص) خرامه از برپایی جلسات مستمر و متنوع کتابخوانی به ویژه در بخش کودک کتابخانه خبر داد.
معرفی « استاد عشق» در کتابخانه اقلید؛
کتابدار کتابخانه عمومی صادق آل محمد(ع) شهر اقلید از برنامه های فرهنگی اجرا شده این کتابخانه در اولین ماه بهار گفت.
ارائه خدمات کتابخوانی در عید نوروز در نی ریز؛
رئیس اداره کتابخانه های عمومی نی ریز از عضویت این مجموعه در ستاد خدمات سفر و خدمات دهی و اجرای برنامه های فرهنگی توسط کتابخانه عمومی کوثر نور در نوروز 98 خبر داد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا خبر داد:
با مساعدت و همکاری شهرداری و شورای شهر فسا مسابقه کتابخوانی ویژه خانواده بزرگ کارگران و کارمندان شهردای فسا در ایام نوروز 98 برگزار می گردد.
به مناسبت عید نوروز؛
با هدف حمایت از کودکان بی بضاعت، دومین کمپین مهربانی بخش کودک کتابخانه عمومی محقق العلماء استهبان برگزار شد.
در روستای جایدشت فیروزآباد؛
کودکان ونوجوانان کتابخانه اباعبدالله الحسین (ع) در پی وقوع سیل در استان، سه کتاب با موضوع طبیعت و حوادث طبیعی را جمع خوانی کردند.
فرماندار فسا در جمع کتابداران شهرستان عنوان کرد:
سلیمان کرمی، فرماندار شهرستان فسا به مناسبت پانزدهمین سالگرد تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور با مسئولان و کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان فسا دیدار کرد.
بيشتر
شیراز-ایرنا- کتابخانه عمومی جهرم موسوم به کتابخانه میرزا نصیر جهرمی با قدمتی نزدیک به نیم ‌قرن درحال فعالیت است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس در گفتگو با خبرگزارى رضوى:
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان فارس از آماده کردن ١٥ عنوان کتاب توسط آستان حضرت شاهچراغ(ع)برای بخش ویژه استان فارس نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در این استان خبر داد و گفت: از میان این عنوان کتاب، یک اثر به عنوان موضوع بخش ویژه استان، به علاقه مندان شرکت در جشنواره معرفى خواهد شد.
گزارش تسنیم از فعالیت کتابخانه عمومی شهدای باباعرب جهرم؛
« جمعه‌های کودکی» حرکتی خودجوش در روستاهای جهرم است که نشان داد محرومیت‌زدایی منحصر به مباحث عمرانی نیست بلکه گاه محرومیت‌زدایی‌ها از جنس کتاب و فرهنگ است.
خبرهای خوب در خصوص کتابخانه «شهید دستغیب» در راه است:
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس با اشاره به آغاز فعالیت هیئت بازسازی کتابخانه «شهید دستغیب»، ضمن تقدیر از خیرین و این هیئت، می گوید: هرگز کیفیت را فدای سرعت در کار نخواهیم کرد چرا که اعتقاد داریم که باید کاری شایسته شکل بگیرد.
ایرنا: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان فارس گفت: بر اساس چشم انداز تعریف شده تا پایان برنامه ششم توسعه هیچ شهری بدون کتابخانه نخواهد بود و این استان نیز در انتظار تحقق این برنامه است.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس:
ایرنا: مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس در بازدید از نمایشگاه همکاری سازمان ملل و ایران گفت: با برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی می‌توان سیر تحولات تاریخی را در زمانی اندک و به سرعت درک کرد و این موضوع در جهان امروز مغتنم است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان فارس گفت: درحال حاضر بیش از ۱۰۰ هزار نفر عضو فعال کتابخانه های استان هستند که از این تعداد ۳۵ درصد کودک و نوجوان می باشند.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس از اجرای طرح « کتاب‌رسان سیار» در نقاطی از استان که دسترسی به کتاب آسان نیست، خبر داد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس با اشاره به اینکه توزیع فضای کتابخانه‌ای هنوز به حد مطلوب نرسیده است گفت: غرب شیراز نیازمند کتابخانه و فضای کتابخانه‌ای است.
معاون نهاد کتابخانه های عمومی کشور:
شیراز- ایرنا- معاون توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور گفت:کتابخانه صرفا مکانی برای امانت کتاب یا استفاده از سالن مطالعه نیست بلکه پاسخگویی به نیازهای اجتماعی روز کاربران از وظایف این نهاد به شمار می رود.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی لامرد خبر داد:
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان لامرد گفت: آیین رونمایی و نقد کتاب واژه‌های نفهم اثر نویسنده بومی شهرستان لامرد برگزار می‌شود.
برنامه های بیست و پنجمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی در شهرستان خرامه با شعار آینده روشن با خانواده کتابخوان تشریح شد.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی فسا خبر داد:
در آستانه بیست و پنجمین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فسا برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی سطح شهرستان را تشریح کرد.
دومین همایش ملی انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی ایران ـ شاخه فارس با عنوان چشم اندازهای ارتباط علمی در فارس برگزار می‌شود.
سرپرست کتابخانه های عمومی فارس:
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی فارس گفت: طبق آیین نامه می توانیم ازبرنامه های فرهنگی پشتیبانی کنیم و براین اساس آماده همکاری با هنرمندان درزمینه برنامه‌های فرهنگی از جمله برگزاری کارگاه‌های آموزشی آنان هستیم.
نایب رئیس مجمع خیرین فرهنگ‌ساز شیراز:
نایب رئیس مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز از بازگشایی نخستین آدینه بازار کتاب شیراز در ۱۰ شهریورماه امسال خبرداد.
رئیس اداره‌ی کتابخانه‌های عمومی شهرستان جهرم از موافقت هیئت تأسیس و نظارت سازمان‌های مردم‌نهاد با تشکیل انجمن خیرین کتابخانه‌ساز جهرم خبر داد.
گزارش تسنیم از زمین کتابخانه مرکزی شیراز؛
۸ سال از مصوبه ساخت کتابخانه مرکزی شیراز می‌گذرد اما هنوز زمینی برای ساخت کتابخانه‌ مرکزی شیراز اختصاص نیافته است.
کتاب هایی که برای جشنواره امسال در نظر گرفته شده است، هم به صورت چاپی، هم به صورت گویا(صوتی)، هم با خط بریل و هم در قالب فایل های پی.دی. اف قابل دانلود از روی سایت کتابخانه های عمومی فارس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.
سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس در گفت‌و‌گو با شیرازنوین:
روح‌الله منوچهری گفت: بیش از 2500 کتاب بریل و 7500 کتاب گویای سازماندهی شده در کتابخانه‌های عمومی فارس وجود دارد
سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس:
سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس گفت: افزوده شدن بخش احمدبن‌موسی(ع) به جشنواره کتابخوانی رضوی رویدادی مبارک و میمون است و می‌تواند در شناسایی شخصیت حضرت شاهچراغ(ع) مؤثر باشد.
توزیع دوازده هزار جلد کتاب به نیت دوازده امام
«برات کتاب» اسم شیرینی است که عزیز نوبهار برای اقدام فرهنگی زیبایش در نظر گرفته است: توزیع دوازده هزار جلد کتاب به نیت دوازده امام، از ۱۵ شعبان امسال تا ۱۵ شعبان سال آینده.
مصاحبه اختصاص روزنامه نیم‌نگاه با سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس:
با توجه به اهمیت موضوع کتاب و کتاب خوانی در کشور و کاهش روز افزون مطالعه کتاب در سطح استان و مناطق مختلف کشور، نیم نگاه در این خصوص مصاحبه‌ای را با سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس تهیه کرده است.
گزارش اختصاصی از بخش نابینایان کتابخانه رئیسی اردکانی شیراز
تسنیم:
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس با اشاره به برنامه‌های دهه فجر گفت: نشست‌های تخصصی نقد کتاب و نمایشگاه‌های کتاب با موضوع انقلاب اسلامی در دهه فجر در تمامی کتابخانه‌های عمومی استان فارس برگزار می‌شود.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس در گفت‌و‌گو با شبستان:
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس گفت: از سه سال پیش تاکنون کتابخانه‌های جدید بدون داشتن استانداردهای لازم، افتتاح نمی‌شوند و کتابخانه ‌های قدیمی نیز از لحاظ عمرانی مقاوم و استانداردسازی خواهیم کرد.
مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس در گفت‌و‌گو با تسنیم:
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس از تبدیل کتابخانه عمومی شهید دستغیب شیراز به موزه – کتابخانه خبر داد.
بيشتر
توسط کتابخانه عمومی محقق العلمای استهبان انجام شد؛
بيشتر