فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

یادداشت و پیام

در پیام سرپرست اداره کل کتابخانه‌ها به مناسبت روز شهردار عنوان شد:

همراهی کتابخانه‌های عمومی و شهرداری ها برای توسعه فرهنگی استان فارس

سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس با صدور پیامی روز شهردار را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس، محمدحسین فیروزی، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس در پیامی 25 اسفند روز شهردار را تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح است:
 
مقام معظم رهبری (مدظله العالی):
«شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد».
 
شهرداران گرامی و فرهیخته استان فارس
با سلام و ادای ادب؛
 
تلاش‌هاي صادقانه و خدمت رساني به مردم، توفيقي است كه خداوند به شايستگان عنايت مي‌كند. توانمندي، تخصص و تعهد كاري لازمه خدمت به مردم است.
نامگذاری 25 اسفندماه به نام روز «شهردار» اقدامی ارزنده و فرصتی است مغتنم تا از فعاليت‌های خالصانه و شبانه‌روزی خادمان مردم در عرصه‌های مختلف شهری قدردانی و تجلیل شود. بی‌شک ارتقای سطح خدمت‌رسانی به مردم به وسیله دغدغه‌مندی و برنامه‌ریزی امکان‌پذیر خواهد شد.
کتابخانه‌های عمومی نیز به عنوان یک نهاد خدمتگزار مردم، برای توسعه فرهنگی استان فارس در کنار مجموعه شهرداری‌ها قرار گرفته و در راستای منافع شهروندان با شهرداری‌ها و دستگاه‌های اجرایی همکاری گسترده دارند. امیدواریم با تعامل و همراهی هرچه بیشتر شهرداری‌ها و مجموعه کتابخانه‌ها، شاهد پیشرفت چشمگیر حوزه فرهنگ و توسعه هرچه بیشتر کتابخانه‌های عمومی باشیم.
اینجانب، به رسم ادب و ارادت 25 اسفندماه، روز شهردار را صميمانه خدمت حضرتعالی تبريك عرض مي‌نمايم و توفیق و بهروزی همه خادمان مردم را از درگاه خداوند خواستارم.
 
محمدحسین فیروزی
سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس
 
نسخه قابل چاپ