فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

تبریک

به مناسبت 17 مردادماه؛

مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس روز خبرنگار را تبریک گفت

روح الله منوچهری با صدور پیامی فرا رسیدن 17 مرداد، روز خبرنگار را به خبرنگاران، عکاسان خبری و فعالان این حوزه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، روح الله منوچهری با صدور پیامی، روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران، عکاسان خبری و فعالان حوزه رسانه تبریک گفت و از حمایت ها و دغدغه های اهالی رسانه فارس در راه اعتلای فرهنگ کتابخوانی و انعکاس فعالیت کتابخانه های عمومی قدردانی کرد.
منوچهری در این پیام یادآور شد: خبرنگاری نه تنها یک هنر، بلکه افتخار است. قلم زدن در راه بیان حقیقت، روایت ناگفته های مردم و مطالبه گری در راستای ارزش های جامعه، حیطه ای خطیر است که در کنار حرمت قلم و نوشتن، خبرنگار و فعالیت در حوزه اطلاع رسانی را دارای ارزش می کند.
همراهی، حمایت های خبرنگاران و فعالان رسانه در حوزه کتابخانه های عمومی، سبب پدید آمدن رخدادهای مهم و تاثیرگذار در این حوزه شده است. خبرنگاران استان فارس در چند سال گذشته همواره همراه و مشاور اداره کل کتابخانه های عمومی فارس بوده اند و تلاش های آن ها باعث معرفی شدن هرچه بیشتر خدمات کتابخانه های عمومی به جامعه شده است.
اینجانب ضمن گرامیداشت خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی، روز خبرنگار را به تمامی فعالان پرتلاش حوزه رسانه تبریک و شادباش می گویم و از همراهی ها و حمایت های خبرنگاران استان فارس از حوزه کتاب و کتابخانه های عمومی کمال تشکر را دارم.
 
روح الله منوچهری؛
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان فارس
 
نسخه قابل چاپ