فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی،

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زرقان برگزار شد

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زرقان به ریاست احسان خازن فرماندار زرقان با دستور برنامه های هفته کتاب در محل فرمانداری زرقان برگزار گردید .

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان زرقان؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زرقان به ریاست احسان خازن فرماندار زرقان و با حضور محمد محمدی رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، احمد جعفری رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زرقان و سیدهاشم جعفری، فتح الله میثاق، خیراله درخشان، اسماعیلی معاون شهردار، احسان پورزرقان و کتابداران شهرستان زرقان، روز دوشنبه 23 آبان ماه، با دستور برنامه های هفته کتاب در محل فرمانداری زرقان برگزار گردید .
در این نشست؛ ابتدا محمد محمدی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، نکاتی در خصوص برگزاری جلسات مشترک انجمن و برنامه های پیش بینی شده در هفته کتاب و تاثیر پرداخت بموقع اعتبارات نیم درصد در ارائه خدمات مطلوبتر به عموم و همچنین رشد زیاد شاخص های امانت کتاب و تعداد اعضای کتابخانه ها طی یک سال گذشته ارائه شد.
در ادامه احسان خازن فرماندار زرقان بر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه تاکید نمود و افزود: کتابداران نقش مهمی در پیشبرد فرهنگ کتابخوانی دارند
وی تصریح کرد: فرایند کتابخوانی به صورت یک چرخه است که کتابداران به عنوان توزیع کننده اطلاعات در این چرخه نقش مهمی به عنوان رابط بین کتاب و خواننده کتاب بر عهده دارند.
وی در ادامه به نقش فضای مجازی و به ویژه شبکه های اجتماعی داخلی در افزایش سرانه مطالعه در جامعه اشاره کرد و در پایان با تقدیم لوح تقدیر از کتابداران شهرستان تقدیر به عمل آورد.
 
نسخه قابل چاپ