فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

اخبار شهرستان‌ها

در هفته کتاب انجام شد؛

اهدای یک هزار نسخه کتاب به کتابخانه مرکزی لارستان

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی وآغاز هفته بسیج و باحضور فرماندار ویژه لارستان، حاج عبدالکریم ناطقی جانباز دفاع مقدس یک هزار نسخه کتاب به ارزش بیش از ۸۰ میلیون ریال را به کتابخانه ی مرکزی لارستان اهدا کرد.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان لارستان، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی وآغاز هفته بسیج و با حضور داریوش دهقان، فرماندار ویژه لارستان، حاج عبدالکریم ناطقی جانباز دفاع مقدس یک هزار نسخه کتاب به ارزش بیش از ۸۰ میلیون ریال را به کتابخانه‌ی مرکزی لارستان اهدا کرد.
 فرماندار ویژه لارستان در دیدار خود با خیرنیک‌اندیش لارستانی، ضمن قدردانی از حاج عبدالکریم ناطقی این ایثارگر عزیز و پرتلاش و همسر وی که در تمامی عرصه ها فعالیت چشمگیری دارند، کتاب را محصول مکتوب اندیشه بشری دانست و گفت: اگر انسانی بخواهد، اندیشه خود را ماندگار کند، باید این اندیشه را در قالب کتاب جاودان سازد بنابراین اهدای کتاب به معنی واقعی کلمه اهدا و ترویج اندیشه و آگاهی است.
داریوش دهقان گفت: مردم فرهنگی لارستان بزرگ در غنی سازی منابع مطالعاتی به یاری کتابخانه های عمومی ییایند تا هدیه ماندگاری برای نسل های آینده به یادگار بگذارند.
محمد معتمدیان رییس اداره کتابخانه های عمومی لارستان هم ضمن تقدیر از حاج عبدالکریم ناطقی گفت: مردم فرهنگ دوست لارستان می توانند با مراجعه به نزدیک ترین کتابخانه عمومی، کتاب های نو و یا کتاب های خوانده شده و بدون استفاده خود را برای استفاده دیگران به کتابخانه هدیه کنند.
وی تصریح کرد: کتاب‌هایی که آقای ناطقی به کتابخانه ی مرکزی اهدا کرده اند، از موضوعات متنوعی چون کودک و نوجوان، علمی، اجتماعی، فرهنگی، ادبیات، تاریخ، عرفان، دین و مذهب و غیره تشکیل شده اند.
نسخه قابل چاپ