فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

اخبار شهرستان‌ها

کتابخانه زنده‌یاد محمدحسن رجبی نی‌ریز برگزار می‌کند:

ترویج کتابخوانی در مدارس و برگزاری کارگاه آموزشی «نوجوان سالم»

کتابخانه عمومی زنده‌یاد محمدحسن رجبی نی‌ریز، با حضور در مدارس به ترویج کتابخوانی می‌پردازند و کارگاه آموزشی «نوجوان سالم» را هر هفته برگزار می‌کند.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نی‌ریز، کتابخانه عمومی زنده‌یاد محمدحسن رجبی نی‌ریز، با حضور در مدارس به ترویج کتابخوانی می‌پردازند و کارگاه آموزشی «نوجوان سالم» را هر هفته برگزار می‌کند.
افسانه مظفری مسئول کتابخانه زنده‌یاد محمدحسن رجبی عنوان کرد: کتابداران کتابخانه، از ابتدای مهرماه سال جاری با حضور در کلاس های درس مدارس ابتدایی و اجرای برنامه های فرهنگی به ترویج کتابخوانی پرداختند. اجرای این برنامه به صورت هفتگی و مداوم, با اجرای قصه گویی, بلندخوانی, آموزش کاردستی و برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی, موجب جذب دانش آموزان زیادی به این کتابخانه شده است.
مظفری به کارگاه آموزشی «نوجوان سالم» نیز اشاره کرد و گفت: این کارگاه به صورت هفتگی در کتابخانه عمومی زنده یاد محمدحسن رجبی با همکاری واحد سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان نی ریز و با مشارکت تعدادی از بانوان عضو کتابخانه سه شنبه‌ها ساعت 9 صبح برگزار می‌شود. هیجان‌های دوران نوجوانی, بلوغ, چالش ها و مشکلات نوجوانان و ... از جمله مباحث مطرح شده در این کارگاه هستند.
 
نسخه قابل چاپ