فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

اخبار شهرستان‌ها

به منظور ترغیب و تشویق ارتشیان به استفاده از کتاب و کتابخانه انجام شد؛

بازدید جمعی از ارتشیان از کتابخانه شهید دستغیب شیراز

جمعی از کارکنان پایور و وظیفه فرماندهی آماد و پشتیبانی منطقه 2 شیراز نیروی زمینی ارتش از کتابخانه عمومی شهید دستغیب شیراز بازدید کردند.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شیراز، جمعی از کارکنان پایور و وظیفه فرماندهی آماد و پشتیبانی منطقه 2 شیراز نیروی زمینی ارتش، از کتابخانه عمومی شهید دستغیب شیراز بازدید کردند.
در این بازدید، محمدرضا ابراهیمی مسئول کتابخانه به بیان تاریخچه‌ای از اهمیت کتابخانه نزد ایرانیان از دیرباز تا کنون پرداخت و درباره کتابخانه شهید دستغیب و ویژگی‌ها و مزایای کتابخانه‌های عمومی، آشنایی با جستجوی منابع مدنظر در سامانه مدیریت کتابخانه‌های عمومی، آرشیو نشریات کتابخانه و غیره سخن گفت.
همچنین؛ پروین زیلایی کتابدار کتابخانه به معرفی گزیده‌ای از کتاب‌های کتابخانه در موضوعاتِ مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، اعتماد به نفس، فن بیان، سخنوری، خلاقیت و کارآفرینی پرداخت.
در ادامه، بازدید ارتشیان از منابع مختلف کتابخانه همراه با عضویت متقاضیان عضویت در کتابخانه انجام و برای استمرار بازدید کارکنان ارتش و خانواده‌های آنان از کتابخانه شهید دستغیب و استفاده از خدمات و امکانات کتابخانه‌های عمومی رایزنی شد.
گفتنی‌است؛ بیش از یک‌صد جلد از نشریات روز از سوی کتابخانه شهید دستغیب برای استفاده در کتابخانه کوی سازمانی شهید مهدی شقاقیان ارتش اهدا شد.


نسخه قابل چاپ