فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

اخبار شهرستان‌ها

به همت کتابخانه استاد شهریار زرقان؛

کارگاه مشاوره تحصیلی و برنامه‌ریزی درسی برگزار شد

به منظور توانمندسازی دانش‌آموزان عضو کتابخانه،کارگاه مشاوره تحصیلی و برنامه‌ریزی درسی ویژه آزمون‌های تیزهوشان (سمپاد) و نمونه دولتی در زرقان برگزار شد.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان زرقان، به همت کتابخانه عمومی استاد شهریار و با رویکرد توانمندسازی دانش‌آموزان برای شرکت در آزمون‌های ورودی مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان، کارگاه مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی  با تدریس محمد امین بابری، دانش آموخته رشته مشاوره دانشگاه فرهنگیان برای اعضای کتابخانه های عمومی شهرستان زرقان، روز پنج شنبه ۲۴ آذر ماه در محل کتابخانه برگزار شد.
مرضیه سعیدی‌زاده مسئول کتابخانه عمومی استاد شهریار گفت: توجه و اهمیت به تحصیل برای دانش آموزان محله شهریار زرقان از اولویت های اساسی خانواده ها و به تبع کتابخانه عمومی استاد شهریار می باشد. با برگزاری کارگاه های مشاوره تحصیلی، راه و مسیر مطالعه صحیح برای موفقیت در امتحانات برای آنها همواره می شود.
وی بیان کرد: این کتابخانه با برخورداری از کتب کمک درسی و سالن مطالعه برای دانش آموزان و دانشجویان محله شهریار به ویژه در ایام امتحانات مرکز اصلی مراجعه می باشد. در این راستا به همت یکی از اعضای فعال کتابخانه کارگاه مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی  برگزار شد. محمد امین بابری رتبه برتر کنکور و دانش آموخته رشته مشاوره در دانشگاه فرهنگیان می باشد.
مسئول کتابخانه عمومی استاد شهریارتصریح کرد: در این کارگاه بهترین منابع و صحیح ترین روش برنامه ریزی درسی برای شرکت در آزمون های مدارس تیزهوشان (سمپاد) و نیز مدارس نمونه دولتی توسط مدرس کارگاه ارائه شد.
 گفتنی است در این کارگاه مشاوره تحصیلی حدود 30 نفر از اعضای کتابخانه  حضور داشته و روش های مطالعه را برای موفقیت در آزمون های تحصیلی فرا گرفتند.
 
نسخه قابل چاپ