فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

اخبار شهرستان‌ها

به همت کتابخانه کودکان شقایق؛

جشن یلدا همراه با آموزش فرهنگ بهترزیستن

کتابخانه عمومی کودکان شقایق شیراز به منظور آموزش فرهنگ بهتر زیستن و دوست داشتن بیشتر، جشن شب یلدا را با اجرای برنامه‌های کاردستی با موضوع شب یلدا، تماشای فیلم، آموزش مفهوم یلدا و... برگزار کرد.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شیراز؛ شب چله یا یلدا برای ما ایرانیان از اهمیت خاصی برخوردار است، چند سالی می‌شود که در کتابخانه های عمومی نیز به ‌جهت ارج نهادن به این سنت حسنه جشنی تحت عنوان جشن یلدا برگزار می‌ گردد و تلاش می شود روزی خاطره انگیز را برای کودکان و نوجوانان رقم بزنند.
در ادامه سلسله برنامه های فرهنگی برای کودکان و نوجوان ناشنوا در کتابخانه های عمومی، امسال در کتابخانه عمومی کودکان شقایق در شهر شیراز  به منظور  آموزش فرهنگ بهتر زیستن و دوست داشتن بیشتر همدیگر برنامه های شب یلدا با اجرای برنامه های از قبیل درست کردن کاردستی با موضوع شب یلدا، تماشای فیلم، آموزش مفهوم یلدا و... برگزار گردید. این برنامه با مشارکت گسترده والدین کودکان و نوجوانان در فضا سازی و آماده کردن فضا برگزار گردید و تبدیل به یک خاطره جذاب و متفاوت گردید.
 اجرا برنامه برای کودکان و نوجوانان ناشنوا که طی دو سال گذشته بیشتر به صورت مجازی برگزار می گردید امسال به صورت حضوری و با استقبال گسترده در کتابخانه عمومی کودکان شقایق و کتابخانه عمومی محمد بهمن بیگی در شهر  شیراز و کتابخانه عمومی کوثر نور در شهرستان ني ریز هر هفته برگزار می گردد.
 
نسخه قابل چاپ