فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

اخبار شهرستان‌ها

به همت کتابخانه ابوذر کتکی ارسنجان،

جشن یلدایی با محوریت برنامه‌های کتاب و کتابخوانی برگزار شد

به مناسبت شب یلدا برنامه‌های متنوعی در کتابخانه ابوذر کتکی شهرستان ارسنجان برگزار گردید.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی  شهرستان ارسنجان، به مناسبت گرامیداشت شب یلدا برنامه های مختلفی در کتابخانه  ابوذر کتکی شهرستان ارسنجان  برگزار گردید.
 فریده زارعی مسئول کتابخانه عمومی ابوذر کتکی ضمن اشاره به برگزاری جشن شب یلدا عنوان کرد: در این برنامه، مسابقه نقاشی بین کودکان در بخش کودک برگزار شد و کودکان به رنگ آمیزی نقاشی هایی با موضوع شب یلدا پرداختند. در ادامه برنامه حافظ خوانی توسط نوجوانان، قصه گویی و تهیه کاردستی توسط بچه ها انجام گرفت. در کنار این برنامه ها جشن کوچکی نیز برای کودکان عضو کتابخانه برگزار شد.
زارعی در ادامه گفت: برگزاری جشن در مهدکودک گل‌های زندگی با همکاری کتابخانه از جمله برنامه‌های دیگر بود. در این ویژه برنامه، برنامه‌های متنوع و شادی برگزار شد. شعر خوانی و قصه گویی از جمله این برنامه ها بود.
مسئول کتابخانه ابوذر کتکی به برگزاری برنامه یلدا در روستای حسین آباد اشاره کرد و گفت:  در پیشخان کتابخانه ای دانای خوش بیان روستای حسین آباد ویژه برنامه ای به مناسبت شب یلدا با حضور کودکان عضو کتابخانه برگزار شد. در این برنامه ابتدا بچه ها به رنگ آمیزی نقاشی با موضوع شب یلدا پرداختند. فال حافظ، قصه گویی و برگزاری جشن از دیگر برنامه ها بود. شوق و شور بچه ها در این برنامه وصف نشدنی بود.
نسخه قابل چاپ