فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

اخبار شهرستان‌ها

به همت کتابخانه‌های عمومی اقلید؛

کتاب «استعدادیابی با ریاضی» رونمایی شد

آیین رونمایی از کتاب «استعداد‌یابی با ریاضی» نوشته سمیه زرینکلاه در محل سالن اداره‌ی کتابخانه‌‌های عمومی شهرستان اقلید برگزارشد.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اقلید؛ کتاب «استعداد‌یابی با ریاضی: بررسی استعدادهای هشتگانه در ریاضی پایه پنجم» که توسط انتشارات نویسندگان پارس در بهار۱۴۰۰ منتشر شده بود روز چهارشنبه ۱۴ دیماه ۱۴۰۱ در محل اداره‌ی کتابخانه‌‌های عمومی شهرستان اقلید رونمایی شد.
این کتاب به سرپرستی سمیه زرینکلاه کارشناس ارشد ریاضیات و دبیرآموزش و پرورش و تیم همکار متشکل از۱۰ نفر از معلمان ریاضی شهرستان اقلید نوشته شده است که مورد استفاده معلمان و والدین برای کشف استعداد دانش‌آموزان مقطع ابتدایی در زمینه های مختلف درسی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
در این نشست؛ صدیقه ابراهیمی کارشناس ارشد ریاضیات به عنوان منتقد کتاب استعداد‌یابی با ریاضی سوالاتی را در رابطه با کتاب مذکور مطرح نمود که نویسنده کتاب آنها را بطور مفصل پاسخ داد.
همچنین؛ درویشی رئیس آموزش و پرورش شهرستان اقلید جایگاه کتاب را در فرهنگ ایرانی- اسلامی ما جایگاهی رفیع و بزرگ برشمرد و ضمن قدردانی از تیم نویسندگان کتاب نوشتن چنین کتاب‌های آموزشی را کمک بزرگ و شایانی در زمینه ترویج علم در میان محصلین و دانش‌آموزان عنوان کرد.
 
نسخه قابل چاپ