فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

اخبار شهرستان‌ها

به یاد سردار شهید سلیمانی؛

برگزاری برنامه جان فدا در کتابخانه عمومی شهدای جنت‌شهر داراب

همزمان با گرامی‌داشت سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی، ویژه برنامه‌های فرهنگی، هنری و ادبی در کتابخانه عمومی شهدای جنت‌شهر داراب برگزار گردید.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی داراب، همزمان با گرامی‌داشت سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی، ویژه برنامه های فرهنگی، هنری و ادبی در کتابخانه عمومی شهدای جنت شهر  برگزار گردید.
احمدرضا رنجبر مسئول کتابخانه عمومی شهدا عنوان کرد: کودکان و نوجوانان با شرکت در مسابقه نقاشی «جان فدا» یاد و خاطره این شهید بزرگوار را گرامی داشتند . همچنین اعضای کتابخانه با شرکت در مسابقه  نویسندگی با موضوع «سردار دلها» دلنوشته های خود را به این شهید تقدیم کردند .
وی ادامه داد: برگزاری محفل ادبی و جمع خوانی دو کتاب «عمو قاسم» و «سرباز نامه» از جمله  برنامه‌های گرامیداشت این ایام بود . همچنین کتابخانه با برگزاری نمایشگاه عکس و پوستر دهه استقامت و بصیرت را گرامی داشت .
 
گفتنی است؛ عبدالحمید نیکبخت بخشدار بخش جنت و نورالدین ارجمند شهردار جنت شهر و رضا نوروزی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید چمران جنت شهر، ضمن بازدید از کتابخانه با حضور در جمع شرکت‌کنندگان در مسابقه نقاشی و دلنوشته های سردار جوایزی برای این مسابقه در نظر گرفتند.
 
نسخه قابل چاپ