فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

اخبار شهرستان‌ها

فرماندار لارستان عنوان کرد؛

مطالعه و ورزش دو رکن اصلی و لازم در جامعه به ویژه برای مدیران است

به مناسبت دهه مقاومت، مسابقه کتابخوانی ویژه روسا و اعضای شورای اداری لارستان در محل سالن غدیر آموزش و پرورش برگزار گردید.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان لارستان، به مناسبت دهه مقاومت روز یکشنبه ۱۸ دی ماه۱۴۰۱ به پیشنهاد داریوش دهقان فرماندار لارستان و با همکاری اداره کتابخانه های عمومی لارستان، یک دوره مسابقه کتابخوانی از کتاب «خاطرات مستر همفر» ویژه روسا و اعضای شورای اداری لارستان در محل سالن  غدیر آموزش و پرورش برگزار گردید.
 داریوش دهقان فرماندار فرمانداری ویژه لارستان درباره تصمیم به ملزم کردن مدیران شهرستانی و برگزاری مسابقه کتابخوانی میان آنان گفت: مطالعه و ورزش دو رکن اصلی و لازم در جامعه به ویژه برای مدیران است. چرا که با خواندن کتاب هم سطح سواد وآگاهی خویش را بالا برده و هم گامی در راستای ارتقای فرهنگ مطالعه در میان جامعه سهم بسزایی را ایفا خواهند کرد.
 وی ادامه داد: با گسترش فرهنگ کتابخوانی، انگیزه مطالعه افراد بالا رفته و بر سواد و اعتبار اجتماعی افزوده شده و به مراتب قدرت تحلیل و برسی مشکلات نیز قوت بیشتری پیدا می کند.
فرماندار ویژه لارستان افزود: در کنار مطالعه ورزش یک رکن ضروری دیگر است که باعث نشاط و شادابی روح و جسم انسان می شود، که این امر مهم را نیز به مسئولان یادآوری کرده ایم که آن را انجام دهند.
نماینده عالی دولت در لارستان درباره استمرار مسابقه کتابخوانی مدیران شهرستان عنوان کرد: این مسابقات کتابخوانی به صورت فصلی انجام خواهد شد که در نخستین مرحله کتاب «مسترهمفر» معرفی و اینک آزمون آن برگزار شد و پس از پایان آزمون نیز نمرات مدیران اعلام خواهد شد.
معتمدیان رییس اداره کتابخانه های شهرستان حضور مدیران شهرستان در چنین برنامه های فرهنگی را زمینه ارتقای بینش ومعرفت مدیران در همه عرصه ای اجتماعی، سیاسی و فرهنگی دانست و اذعان داشت: مانوس شدن مدیران با جهان کتاب می تواند توان مدیریتی در اداره وظایف محوله را دو صد چندان نماید.
نسخه قابل چاپ