فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) و روز زن؛

برگزاری جشن مادرانه در کتابخانه‌های عمومی شهرستان لامرد

جشن میلاد حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها و روز مادر توسط اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان لامرد، کتابخانه مشکات و کتابخانه امام موسی کاظم علیه السلام شهر لامرد در سالن آمفی‌تئاتر شهید آوینی برگزار گردید.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان لامرد؛ در برنامه مادرانه مجموعه‌ای از برنامه‌های فرهنگی شامل قصه‌گویی، شعرخوانی، کتابخوانی، سرود و... برگزار گردید. در این برنامه «دایی امید» با ذکر قصه‌های زندگی حضرت زهرا سلام الله علیها کودکان و نوجوانان را به احترام به پدر و مادر فراخواند و کودکان نیز در جلسه دست‌های والدین همراه‌شان را بوسیدند و از زحمات آنها تشکر کردند.
در این جشن به بهانه روز زن مجموعه کتاب‌های رضیه رستگار  نویسنده کودک و نوجوان، با حضور وی، معرفی شد.
شادی و بازی و تجلیل از برندگان برنامه‌های کتابخانه‌ها از جمله مسابقه نقاشی روز مادر نیز انجام گرفت.
لازم به ذکر است که ویژه برنامه مادرانه علاوه بر مرکز شهرستان در کتابخانه های عمومی قائمیه اشکنان، امام محمدباقر چاهکور، شهید زارعی علامرودشت، باقرالعلوم شیخ‌عامر و شهید احمد حسینی خیرگو نیز برگزار گردید و مورد استقبال اعضا و والدین آنها قرار گرفت
خوانش کتاب و معرفی کتاب هایی با موضوع حضرت زهرا سلام الله علیها، سخنرانی پیرامون فضایل حضرت زهرا سلام الله، خوانش سوره کوثر توسط کودکان، شعر خوانی کودکان با موضوع مادر ، ختم صلوات، بازی و سرگرمی و اجرای نمایش با موضوع روز مادر و تولد بانو فاطمه زهرا سلام الله علیها از بخش های مختلف برنامه مادرانه مراکز و کتابخانه های عمومی شهرستان لامرد بود. از برگزیدگان مسابقات مختلف کتابخانه ها و برترین‌های کتابخانه‌ها نیز در این برنامه‌ها تجلیل به عمل آمد.
نسخه قابل چاپ