فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

اخبار شهرستان‌ها

به همت کتابخانه عمومی شهید دستغیب شیراز؛

سامان‌یافتن کتابخانه کانون اصلاح و تربیت استان فارس

در راستای فعالیت‌های فراکتابخانه‌ای و توجه به تأثیر کتابخوانی در تربیت، توانمندسازی و بهبود شخصیت افراد، کتابخانه کانون اصلاح و تربیت استان فارس با همکاری کتابخانه عمومی شهید دستغیب، اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شیراز و دو تن از خیرین، ساماندهی و تجهیز شد.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شیراز، در راستای فعالیت‌های فراکتابخانه‌ای و توجه به تأثیر کتابخوانی در تربیت، توانمندسازی و بهبود شخصیت افراد، کتابخانه کانون اصلاح و تربیت استان فارس با همکاری کتابخانه عمومی شهید دستغیب، اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شیراز و دو تن از خیرین، ساماندهی و تجهیز شد.
در این راستا، با هماهنگی‌های انجام‌گرفته از سوی محمدرضا ابراهیمی مسئول کتابخانه شهید دستغیب و حجت‌الاسلام ابوطالب زارع مسئول فرهنگی کانون،پروین زیلایی، نسرین نعمتی و زهرا مرادی کتابداران کتابخانه‌های شهید دستغیب و رئیسی اردکانی شیراز در طی یک هفته حضور در کانون اصلاح و تربیت به بررسی، سامان‌دهی، وجین و صحافی کتاب‌ها و زیباسازی محیط پرداختند.
همچنین، 3 عدد میز مطالعه بزرگ دوطرفه نیز از سوی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شیراز به کتابخانه کانون اهدا شد.  با پیگیری‌های انجام‌شده، بیش از 100 جلد کتاب در موضوعات مختلف به ارزش بیش از 50 میلیون ریال از سوی دو تن از نیکوکاران برای کتابخانه کانون تهیه و حدود 200 کتاب از انبار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس و مجموعه کتاب‌های اهدایی به سرای فرهنگ مهربانی شماره یک شیراز برای کتابخانه مذکور انتخاب و ارسال شد.
 گفتنی‌ست پیش از این نیز بیش از 100 کتاب و نشریه از سوی کتابخانه شهید دستغیب به کتابخانه کانون اصلاح و تربیت فارس اهدا و ویژه‌برنامه مشترک «نشست کتابخوان پرواز» در محل سالن همایش کانون برگزار شده بود.
 
نسخه قابل چاپ