فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت بزرگداشت مقام زن برگزار شد:

تقدیر و تجلیل از بانوی نویسنده و پژوهشگر برتر کازرونی

همزمان با هفته بزرگداشت مقام زن و سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س، با هدف ارج نهادن به فعالان بومی در حیطه کتاب از نویسنده و پژوهشگر برتر کازرونی تقدیر شد.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کازرون، همزمان با هفته بزرگداشت مقام زن و سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کازرون و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، با هدف ارج نهادن به فعالان بومی در حیطه کتاب از سیده صدیقه نبوی زاده، نویسنده و پژوهشگر برتر کازرونی، تقدیر کردند.
در این دیدار، ندا زنگنه کازرونی نژاد، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کازرون، به همراه حسین فروزنده، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، با صدیقه نبوی زاده به صحبت و گفتگو پرداختند و نبوی زاده ضمن معرفی تعدادی از آثار و تالیفات خود، از مشکلات و مسائل پیش روی نشر کتاب سخن گفت.
در پایان، با اهدای لوح سپاس، از زحمات و خدمات  این نویسنده فعال زن کازرونی تجلیل و تقدیر شد.
گفتنی است؛ سیده صدیقه نبوی زاده متولد 1324 هجری شمسی از شهرستان کازرون، دبیر بازنشسته آموزش و پرورش و از اساتید بنام حوزه و دانشگاه می باشد. در حال حاضر حدود 57 عنوان کتاب از وی چاپ شده و 9 عنوان کتاب نیز در حال چاپ می باشد. همچنین بیش از 50 عنوان مقاله نیز تالیف نموده است. از این میان حدود 27 عنوان آن، مقاله های خارجی می باشد.
تالیفات وی بیشتر در حیطه موضوعات دینی، فرهنگی و اجتماعی برگرفته از قرآن و نهج البلاغه است. از جمله آثار وی می‌توان به کتاب‌های مجموعه کتب فراتر از کلام بشری، جار و مجرور و مفاهیم آن در قرآن، جلوه هایی از دین جاوید، شیرین زندگی بدون بزه، حقوق اجتماعی در اسلام، موعود مهر گستر در ادیان، نسیم رحمت، معراج، مشاوره در آینه غنی فرهنگ اسلام و ...اشاره کرد.
 
نسخه قابل چاپ