فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

اخبار شهرستان‌ها

به ریاست بخشدار؛

جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش حسن آباد اقلید برگزار شد

نشست انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش حسن‌آباد، به ریاست بخشدار و با حضور اعضای انجمن و جمعی از مسئولین، دهیاران و شوراهای بخش حسن آباد در محل کتابخانه صالحین برگزار گردید.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اقلید، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش حسن آباد روز یکشنبه 16 بهمن، با حضور محمدجواد علی‌اکبری بخشدار حسن آباد، سیدحسین افضلی رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اقلید، علیرضا صالحی شهردار حسن آباد و جمعی از مسئولین، دهیاران و شوراهای بخش حسن آباد  در محل کتابخانه صالحین برگزار گردید.
در این نشست، دهیاران و معتمدین روستای امامزاده اسماعیل و دشت بکان به منظور رایزنی و پیگیری مجوز تاسیس کتابخانه عمومی در این دو روستا نیز شرکت داشتند. همچنین مسئولین کتابخانه ها و آموزش و پرورش در زمینه بررسی راهکارهای افزایش فعالیت های مشترک کتابخوانی بین مدارس و کتابخانه به بحث و تبادل نظر پرداختند.
پیگیری دریافت مجوز تاسیس کتابخانه در دشت بکان و استفاده از فضاهای موجود این روستا جهت استقرار کتابخانه توسط بخشدار و رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اقلید، حضور یک نفر از بخش حسن آباد در انجمن خیرین «توسعه کتابخانه ها و ترویج کتابخوانی»، افزایش ضریب امنیتی کتابخانه صالحین توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اقلید، فضاسازی پیاده‌رو کتابخانه صالحین و عرفان توسط شهرداری و دهیاری از جمله مصوبات این نشست بود.
 
نسخه قابل چاپ