فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت دهه فجر برگزار شد؛

جشن انقلاب در کتابخانه های عمومی اقلید

کتابخانه عمومی آیت‌الله شیخ محسنی با همکاری شورای کتابخوان، جشن پیروزی انقلاب اسلامی را برگزار کرد.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اقلید، کتابخانه عمومی آیت‌الله شیخ محسنی با همکاری شورای کتابخوان، جشن پیروزی انقلاب اسلامی را برگزار کرد.
در این برنامه؛ حجت‌الاسلام مهدی گشول، امام جمعه شهرستان، با مقایسه ی دوران انقلاب اسلامی با دوران طاغوت، امام خمینی را شکننده ی 2500 سال پادشاهی طاغوت معرفی کرد و یاد و خاطره ی شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشت.

 در این مراسم که با حضور نوجوانان عضو شورای کتابخوان و اعضای کتابخانه عمومی آیت الله شیخ محسنی در محل سالن شهدای شهرستان اقلید برگزار شد.
 راسخ، پیشکسوت جبهه و جهاد به خاطره گویی از لحظه های انقلاب پرداخت. در ادامه کتاب های با موضوع انقلاب اسلامی معرفی شد و نوجوانان عضو کتابخانه در خصوص جهاد تبیین و نقش جوانان و نوجوانان در این جهاد به بحث و تبادل نظر پرداختند.

همچنین، نشست های کتابخوان کتابخانه ای و مدرسه ای، نمایشگاه کتاب، عکس و پوستر با موضوع دهه فجر و انقلاب اسلامی، مسابقات کتابخوانی با موضوع انقلاب و دستاوردهای آن، مسابقه روزنامه دیواری با موضوع دهه فجر،  نشست های مطالعاتی و جمع خوانی کتابهای با موضوع انقلاب اسلامی و زندگی امام خمینی(ره)، پویش پرچم شامل نقاشی و کاردستی پرچم جمهوری اسلامی ایران ویژه کودکان و نوجوانان عضو کتابخانه، نشست های روایتگری و خاطره گویی با حضور رزمندگان، جانبازان و پیشکسوتان انقلاب اسلامی در شهرستان اقلید و فعالیتهای بخش کودک شامل: قصه گویی، نقاشی، رنگ آمیزی، کاردستی و سرگرمی در کتابخانه‌های عمومی اقلید برگزار شد.

 
نسخه قابل چاپ