فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با دهه فجر در لارستان انجام شد؛

دیدار با خانواده شهدا با حضور معاون استاندار فارس

به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور فرماندار شهرستان، معاون امور اقتصادی استاندار فارس و تعدادی از مسئولین شهرستان با خانواده شهید تسلیم دیدار و از مقام شامخ شهید تسلیم تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان لارستان؛ به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور داریوش دهقان فرماندار شهرستان، ربانی زاده معاون امور اقتصادی استاندارفارس و تعدادی از مسئولین شهرستان  با خانواده شهید تسلیم دیدار و از مقام شامخ شهید تسلیم تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
 در این دیدار، ربانی زاده معاون استاندار ضمن قدردانی از پدر و مادر شهید به جهت تربیت و پرورش فرزندی که موجب افتخار ایران و لارستان است، آشنایی با خانواده شهید را افتخاری بزرگ برای خود دانسته وخدمت به خانواده شهید را وظیفه همه مسئولین دانست.
 همچنین محمد معتمدیان رییس اداره کتابخانه های لارستان ضمن تقدیر از پدر و مادر شهید تسلیم، دهه فجر انقلاب را فرصتی برای بهتر و بیشتر شناختن هدف و راه شهدا دانست و اداره کتابخانه ها به عنوان متولی فرهنگ شهرستان رسالتی سنگین برای معرفی شخصیت و زندگی شهدای انقلاب دارد.
وی تاکید کرد: در فعالیت حوزه کتابخانه ها یکی از برنامه هایی که مستمرا برگزار می شود نشست کتابخوان با موضوع معرفی شهدا است. در ادامه پدر شهید تسلیم ضمن تشکر از حضور مسئولین عنوان کرد: هرآنچه از فرزند شهیدش باقی مانده برای امور خیر در شهرستان در اختیار خیریه شهرستان قرار داده تا صرف امور عام المنفعه گردد. در پایان با اهدای لوح تقدیر و یک جلد کتاب نفیس با عنوان «انقلاب اسلامی در لارستان» از پدر و مادر شهید تسلیم، تقدیر به عمل آمد.
نسخه قابل چاپ