فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت دهه فجر؛

برگزاری نمایشگاه مشاغل خانگی در کتابخانه شهدای سلامت شهر صدرا

نمایشگاه مشاغل خانگی به همت کتابخانه عمومی شهدای سلامت شهر صدرا با هدف حمایت از کسب و کارهای کوچک خانگی برگزار شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شیراز، بمناسبت فرا رسیدن دهه فجر، نمایشگاه مشاغل خانگی  به همت کتابخانه عمومی شهدای سلامت شهر صدرا با هدف حمایت از کسب و کارهای کوچک خانگی و با معرفی مشاغل خانگی روز دوشنبه 17 بهمن 1401 به مدت دو روز برگزار گردید. در این نمایشگاه، مشاغل خانگی از جمله : خیاطی، معرق، چرم دوزی، تخمه خانگی، گلفروشی خانگی، گوهرتراشی، غذاهای خانگی و ... محصولات خود را عرضه کرده اند.
این نمایشگاه با هدف حمایت از کسب و کارهای کوچک خانگی اجرا شده است وعلاوه بر اینکه به اقتصاد خانواده های بی بضاعتی که مهارت مشاغل خانگی دارند کمک می کند به شناخت بیشتر کتابخانه بعنوان پایگاهی فرهنگی- اجتماعی نیز کمک خواهد کرد.
عموم مردم مخاطب این فعالیت بودند و گروه هدف این فعالیت افرادی هستند که در منزل کسب و کارهای کوچکی دارند که از طریق آن کسب درآمد و امرارمعاش می کنند.
در طول برگزاری این نمایشگاه، علاوه بر آذین بندی کتابخانه، نمایشگاه کتاب از کتابهای موجود در کتابخانه در حوزه مشاغل و دهه فجر نیز به نمایش عموم گذاشته شد همچنین مسابقه کاردستی و نقاشی در بخش کودک کتابخانه و بازدید از کتابخانه توسط عموم مردم نیز انجام شد.
نسخه قابل چاپ