فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

اخبار شهرستان‌ها

به همت کتابخانه‌های عمومی مهر،

برگزاری ویژه‌برنامه‌های فرهنگی ترویجی با موضوع دهه فجر

کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان مهر در دهه فجر ویژه برنامه‌های متنوع فرهنگی ترویجی با محوریت کتاب و کتابخوانی با موضوع دهه فجر برگزار کردند.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان مهر؛ کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان مهر در دهه فجر ویژه برنامه‌های متنوع فرهنگی ترویجی با محوریت کتاب و کتابخوانی با موضوع دهه فجر برگزار کردند.
به مناسبت دهه مبارک فجر ، کتابدار کتابخانه حضرت زینب(س) اسیر و کتابدار کتابخانه عمیدالدین فالی در مدرسه ابتدایی روستای بدون کتابخانه سرگاه از توابع بخش اسیر حضور یافتند و با همکاری دانش آموزان این مدرسه ، برنامه های متنوعی از جمله نشست کتابخوان، معرفی کتاب و جمع خوانی را اجرا نمودند. این برنامه مورد استقبال دانش آموزان این مدرسه قرار گرفت .
روز پنج شنبه 20 بهمن ماه 1401 ، مسابقه نقاشی با موضوع انقلاب در کتابخانه باقرالعلوم (ع) خوزی برگزار گردید. تعدادی از اعضای کودک و نوجوان کتابخانه در این مسابقه شرکت کردند و در پایان به سه نقاشی برتر جوایزی به رسم یادبود اهدا
به همین مناسبت ، روز چهارشنبه 19 بهمن 1401 آموزش کاردستی پرچم ایران توسط ابراهیمی مسئول کتابخانه حضرت زینب(س) اسیر انجام شد. این برنامه که با حضور تعدادی از اعضای کودک و نوجوان کتابخانه انجام شد مورد استقبال اعضا قرار گرفت و کودکان لحظات شاد و سرگرم کننده ای را در کتابخانه سپری کردند.
به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،  سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهر به همراه تعدادی از کتابداران و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در گلزار شهدای مرکزی شهر مهر  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی، با آرمانهای شهدا تجدید میثاق کردند.
جشن انقلاب در کتابخانه عمومی شهدای میرملکی برگزار گردید. در این مراسم که با حضور پرشور اعضای کتابخانه همراه بود،  برنامه های متنوعی از جمله اجرای نمایش، معرفی کتاب ، ساخت کاردستی پرچم و ... اجرا شد.
همچنین تعداد 55 جلد کتاب از طرف کتابخانه اهل بیت (ع) به  مسجد روستای بدون کتابخانه چاه سرگاهی اهدا شد.
 
 
نسخه قابل چاپ