فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

اخبار شهرستان‌ها

به همت کتابخانه‌های عمومی پاسارگاد،

برپایی نمایشگاه کتاب انقلاب اسلامی در حاشیه میز خدمت در مصلای نمازجمعه شهرستان پاسارگاد

میز خدمت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پاسارگاد با نمایش کتاب های با موضوع انقلاب اسلامی در مراسم نماز جمعه برپا گردید.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پاسارگاد، روز جمعه 21 بهمن، در حاشیه برنامه میز خدمت مسئولین در آیین نمازجمعه، نمایشگاهی از کتابهای مناسبتی دهه فجر انقلاب اسلامی در محل مصلای نماز جمعه سعادتشهر به کوشش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار گردید.
در این برنامه فرهنگی سلمان جهانگیر سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پاسارگاد ضمن بیان اهمیت کتاب و کتابخوانی همه مسئولین و حاضرین را به حضور در کتابخانه تشویق نمود.
وی در ادامه یادآور شد عضویت در کتابخانه های این شهرستان به مناسبت دهه فجر به صورت رایگان خواهد بود و از تمامی شرکت کنندگان در این مراسم برای حضور بیشتر و عضو شدن در کتابخانه دعوت به عمل آورد.
گفتنی است پس از پایان نمازجمعه تمامی حاضرین از جمله امام جمعه، فرماندار و اعضای شورای اداری به همراه دیگر اقشار شرکت کننده از نمایشگاه کتاب اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بازدید نمودند.
همچنین حجت الاسلام عزیزی امام جمعه سعادتشهر ضمن بازدیداز نمایشگاه کتاب با اشاره به اهمیت کتابخوانی به نقل از مقام معظم  رهبری گفت: در جامعه باید سنت کتابخوانی رواج پیدا کند. کتابخوانی باید در جامعه ترویج شود و این کار بر عهده‌ همه‌ دستگاه‌هایی است که در این زمینه مسوولند.
در پایان امام جمعه و فرماندار محترم شهرستان از برگزاری این نمایشگاه و تلاش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پاسارگاد تقدیر و تشکر نمودند و بر ترغیب و تشویق مردم به کتابخوانی تاکیدکردند.
 
نسخه قابل چاپ