فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

اخبار شهرستان‌ها

به همت کتابخانه عمومی شهید دستغیب؛

برگزاری مجموعه‌ای از کارگاه‌های آموزشی در محله کوزه‌گری شیراز

کتابخانه عمومی شهید دستغیب شیراز با همکاری گروه جهادی رضویه شیراز، مجموعه کارگاه‌های مختلف با محوریت مهارت‌های زندگی و فرزندپروری برای دختران نوجوان و مادران محله کوزه‌گری شیراز برگزار می‌کند.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شیراز، به همت و با همکاری کتابخانه عمومی شهید دستغیب و گروه جهادی رضویه شیراز، مجموعه کارگاه‌های مختلف با محوریت مهارت‌های زندگی و فرزندپروری به‌‌طور مجزا برای دختران نوجوان و مادران محله کوزه‌گری شیراز در حال برگزاری است.
این سلسه کارگاه‌ها که به‌صورت فراکتابخانه‌ای در 20 جلسه برنامه‌ریزی و تاکنون نیمی از جلسات آن برگزار شده در دبستان شهید مسلم قاسمیان محله کوزه‌گری با تدریس مریم صحرایی و زهرا سامانی مردانی در حال برگزاری است.
از جمله موضوعات تدریس‌شده برای نوجوانان، افزایش اعتماد به نفس، مدیریت زمان، کنترل خشم و پرخاش‌گری، مثبت‌اندیشی، پرورش هوش و خلاقیت وَ از موضوعات تدریس‌شده برای مادران، فرزندپروری و شیوه‌های مراقبت از فرزندان، بهبود روابط همسران، کنترل خشم، خودآگاهی و غیره بوده است. همچنین، در خلال این کارگاه‌ها برنامه‌هایی جنبی مانند آموزش‌های زیست‌محیطی، انجام بازی‌های ریتمیک برای افزایش تمرکز و اعتماد به نفس و مدیریت هیجانات، بازدید از کتابخانه شهید دستغیب و... برگزار شده است.
 
نسخه قابل چاپ