فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

اخبار شهرستان‌ها

بخش کودک کتابخانه‌های عمومی کازرون برگزار می‌کند؛

کارگاه‌های آموزشی فن بیان و خوشنویسی ویژه اعضای کودک

کتابخانه‌های عمومی کازرون اقدام به برگزاری کارگاه‌های آموزشی فن بیان و خوشنویسی برای اعضای کودک خود نموده‌است.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کازرون؛ با توجه به نیازسنجی از والدین اعضای کودک کتابخانه ها و هماهنگی های صورت گرفته با مربیان مجرب، بخش کودک کتابخانه‌های عمومی کازرون اقدام به برگزاری کارگاه‌های آموزشی فن بیان و خوشنویسی جهت اعضای کودک خود نموده‌است.
کارگاه آموزشی با عنوان «آموزش فن بیان» با مربی‌گری میثم رمضانی از فعالان حوزه مجری‌گری و رسانه، با هدف  تقویت قوه حافظه، کاهش استرس، تقویت قدرت تمرکز، اعتماد به نفس، دوست‌یابی، ارتقای فن بیان، تسلط کلامی و آموزش قدرت نه گفتن در کودکان، برای گروه سنی 7 الی 12 سال برگزار می گردد. طی برنامه ریزی صورت گرفته بخش کودک کتابخانه عمومی شهید آیت‌الله مدنی کازرون هفته ای یک جلسه به مدت دو ماه میزبان کودکان علاقه‌مند به این کارگاه آموزشی می باشد.
در همین راستا در بخش کودک کتابخانه عمومی امام حسن مجتبی (ع) کازرون نیز کارگاه آموزشی «خوشنویسی» توسط مربی خوشنویسی منیژه رهگشایی هنرمند فعال و از مربیان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کازرون، برای اعضای کودک علاقه‌مند به هنر خط و خوشنویسی به صورت هفتگی برگزار می‌گردد و همچنان با توجه به استقبال اعضا ادامه دارد.

نسخه قابل چاپ