فهرست

فراخوان

دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

اخبار شهرستان‌ها

به همت کتابخانه‌های عمومی سروستان؛

نمایشگاه صنایع دستی و آثار هنری سروناز برگزار می‌شود

در آستانه عید نوروز و در ادامه نمایشگاه‌های هنرمندان سروستانی در کتابخانه عمومی علامه طباطبایی، نمایشگاه صنایع دستی و آثار هنری سرو ناز افتتاح شد.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سروستان؛ عصر روز شنبه 6 اسفندماه با حضور اعضای شورای شهر، روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، فنی و حرفه ای، میراث فرهنگی و صنایع دستی ، مسئولان بسیج سپاه و جمعی از هنرمندان و علاقمندان نمایشگاه صنایع دستی و اثار هنری سرو ناز در کتابخانه عمومی علامه طباطبایی افتتاح شد.
نمایشگاه صنایع دستی و آثار هنری سرو ناز کاری از گروه هنری «آژند آرتیست» و هنرمندان سروستانی با آثار هنری مختلف به مدت ده روز در محل گالری و سالن جلسات کتابخانه عمومی علامه طباطبایی در معرض دید عموم قرار دارد.

در این نمایشگاه گیوه، تابلوهای میکس مدیا، دیوارکوب‌ها، انواع آینه‌های قدی، مجاری، فلاور، کاشی کاری و ... برای معرفی و فروش تا 16 اسفند عرضه می شود.
کتابخانه عمومی علامه طباطبایی با توجه به نبود ظرفیت گالری و نمایشگاهی در شهرستان سروستان و رسالت حمایت از هنرمندان از چندی پیش با تغییر کاربری یک فضا تاکنون میزبان سه نمایشگاه آثار هنری دختران سرو، نمایشگاه نقاشی و طراحی هنرجویان ندا قاسمی از مربیان کلاسهای هنری کتابخانه، نمایشگاه مانتوهای بهاری طراحی شده توسط گروه هنری آسو بوده‌است. در چهارمین نمایشگاه میزبان آثار هنری گروه آژند آرتیست است که از گروه های هنری موفق استان فارس بوده‌اند.


نسخه قابل چاپ